Προς το περιεχόμενο

Ποιο online καταστημα ;;;;


GeorgeLynch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγαπητε georgelynch...να σου πω κατι που ειχα ξεχασει...αν παρεις ESP να ξερεις πως οι μαγνητες ειναι για πεταμα...ειναι χωρις γειωση(μονο 2 καλωδια)και σε μεγαλες εντασεις θα βγαζεις αρκετο θορυβο.οποτε εαν στο παιξιμο σου εχεις λεπτομερεια' date='να εισαι ετοιμος και για ενα setακι μαγνητων.εγω τους αλλαξα και εγινε αεροπλανοοοο.χεχε.επιπλεων,η m II εχει, εαν δεν κανω λαθος, εναν διπλο κατω και εναν μονο πανω...οποτε σκεψου και το αν σε καλυπτει ο μονος επανω...αααυτα προς το παρων.........[/quote']

 

 

Για πεταμα αυτοι ;;;; Και τι να βαλω μετα δηλαδη ;;;;;

 

http://shop.boxymusic.com/product.lasso?pr=32561&-Session=shop:3E2611C41682d15F9BoKW3B491D7&stid=boxymusic&from=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

George:

 

Καλό είναι να ακούει κανείς με κριτική σκέψη και κάποια επιφύλαξη τις παρατηρήσεις ή προτάσεις που γίνονται απο τα μέλη του forum και να μην τις αποδέχεται αψήφιστα.

 

Υπάρχουν άνθρωποι με μεγαλη εμπειρία αλλα υπάρχουν και άνθρωποι με λίγη εμπειρία (ή κάπως "παρορμητική" πρόθεση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα μάλλον ο ESP έχει μείνει στο ..1982 όταν οι ΜΙΙ είχαν κάτι μαγνήτες τύπου LH200 κτλ (που είναι όντως για πέταμα) και σας μπέρδεψε..

:lol:

Πάντως μιας και λέμε για τους μαγνήτες αυτής της κιθάρας να σου πώ πως την αδικούν πολύ στα καθαρά που αν κρίνω από τον φοβερό unplugged ήχο της πρέπει να είναι κορυφαία με άλλο μαγνήτη. Βέβαια φαντάζομαι πως δεν υπάρχει κανένας που θα αγόραζε αυτή την κιθάρα για τα καθαρά της αλλά εγώ λέω να αλλάξω στην δικιά μου τον 81 του λαιμού με έναν 89 ή 60.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα για ελλαδα οχι δεν ειναι....σε σχεση με το boxymusic που την εδινε 1460 NAI EINAI!!!! - στο thomann μου ειχαν πει 1800 και σε ενα αλλο που δεν θυμαμαι, και στην αγγλια γυρω στα 2500 - AΛΛΑ ....εδω το αντοιστιχο μοντελο bolt - on κανει 1600 χωρις θηκη βαλιτσα οποτε....ΟΚ!!!! Anyway εψαξα ...αρκετα...

 

Αλλωστε ειχα σκοπο να δωσω πολλα παραπανω... απο τη στιγμη που ηταν η κιθαρα που με βολεψε πιο πολυ απο ολες..κομματια να γινει....

 

Σας ευχαριστω ολους ...χωρις την βοηθεια σας θα ειχα παρει την ibanez - καλη μεν αλλα η esp με βολεψε περισσοτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου