Προς το περιεχόμενο

Ποιο online καταστημα ;;;;


GeorgeLynch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα και σε άλλο post που έχεις κάνει πόσο σου είπα ότι μου την έδωσαν εμένα (Ελλάδα) όμως.. και κάνε τα ανάλογα παζάρια.150 - 200e ακόμα πρέπει να σου κόψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μεγια λοιπον και απο εμενα.....

 

πωπωωωω......δεν ειχα προσεξει πως ειχε emg... :oops: :oops: ρομπααααααααααααα......νομιζα πως ειχε απο αυτους τους duncan design που ειναι ψιλομαπα....πωπωωωω :oops: :oops: ντροπηηηηη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον....Προχθες κατεβηκα κεντρο ψαχνοντας απεγνωσμενα - επειτα απο δικη σας προτροπη τις esp για να τις δοκιμασω...και ως εκ θαυματος βρισκω στο Διαμαντοπουλο (αφου πηγα σε αλλα 200 καταστηματα και στο ντο-ρε-μι που δοκιμασα αλλη μια kh-2 bolt-on ομως στα 1800) μια M-II με χαλια μαγνητες - bolt on η οποια μου εκανε γαντι στο χερι και στοιχιζε (προσφορα) 1400 ευρω. Γενικα εκει δοκιμασα γυρω στις 20 κιθαρες απο Ibanez, Gibson, Esp, Hammer κ.λ.π με νικιτρια ποια αλλη την esp....Να σημιωσω οτι ξαναδοκιμασα την ibanez Που ηθελα αρχικα να παρω και μπροστα στην ανεση που μου προσφερε η esp ητανε για πεταμα!!! 8)Τελος παντων αρχιζω να ψαχνω στο net για την M-II Neck-through και μονο...βρισκοντας τη μονο στο boxy music 1465 αλλα σε ενα μηνα....Ολα τα υπολοιπα καταστηματα μου απαντησαν λεγοντας πως θα την ειχαν σε 1-2 μηνες σε τιμες απο 1800 -1900...Την επομενη λοιπον μπαινω στο site του Λολιου και αρχιζω να τσεκαρω - τηλεφωνοντας ενα-ενα τα καταστηματα για να δω ποιος μπορει να τη φερει και ποσο....ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕ...ε αφου ειδα και αποειδα...παιρνω τηλεφωνο θεσαλλονικη στον Λολιο μιλαω με ενα κυριο κωστα οπου μου λεει οτι του εχει μεινει ενα τελευταιο κομματι στην τιμη των 1930 ευρω με θηκη βαλιτσα...Δεν ηθελα και πολυ....''Μπορω να την εχω αυριο; ''Μπορεις'' Την εστειλε στο καταστημα ''Πληκτρο'' απο οπου πηγα πριν απο λιγο και την πηρα...μετρητα φυσικα...Το οργανο δε μασαει....και ειναι πανεμορφο....και απο ηχο : τρελα γκαζια!!!! Οσο για την ταστιερα ....βιλουδο.. :)

 

Ο @#$$%%^%^ στην ακαδημιας μου εδινε την κιθαρα που δοκιμασα στον Διαμαντοπουλο με s.d επανω ομως 2100!!!! >:( Και χαρακτιριστικα μου ειπεοτι θα μου κανει και δωρο μια θηκη των 30 ευρω!!! :P

 

Αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπωωωω......δεν ειχα προσεξει πως ειχε emg... icon_redface.gif icon_redface.gif ρομπααααααααααααα......νομιζα πως ειχε απο αυτους τους duncan design που ειναι ψιλομαπα....πωπωωωω icon_redface.gif icon_redface.gif ντροπηηηηη

 

Ξεκόλα ρε συ, ο καθένας έχει δικαίωμα στη μαλακία.. Ούτε εγώ το ήξερα, απλώς όταν είδα στο λινκ τι μαγνήτες έχει η κιθάρα τρελάθηκα, λέω δηλδαδή τι μαγνήτες θα έπρεπενε να έχει για να μην είναι για πέταμα? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου