Προς το περιεχόμενο

Φτηνά και άνετα ακουστικά;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας.

 

Ψάχνομαι για ένα ζευγάρι φτηνά (30-40ευρώ) ακουστικά για πολύωρη χρήση. Πρέπει να είναι άνετα και 'καλοκαιρινά' (ελαφριά στο αυτί, ιδρώτας-resistant).

 

Τα θέλω για σύνθεση μουσικής on-the-go στο laptop καθώς και ακρόαση μουσικής. Όσο πιο φυσικός είναι ο ήχος τόσο το καλύτερο.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.logothetismusic.gr/hd330.html

 

εγω αυτα τα εχω για να ακουω τι ηχογραφω (στο ενα αυτι μετρονομος,στο αλλο η κιθαρα η το κομματι..)

και για να ακουω μουσικουλα.στα λεφτα σου ειναι,δεν ειναι οτι πιο ελαφρυ ,σε σχεση με αλλα ιδιας τιμης ειναι ελαφρυα,και απο ηχο αρκετα καλο και ξεκουραστο,απλα δεν εχει τα απειρα χαμηλα που εχουν αλλα ακουστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ακουστικα οπως και τα περισσοτερα που εχουν σχεση με μουσικη,,,θελουν δοκιμη !! προταση να πας μεχρι το MEdia Markt που εχει πολλες μαρκες και τυπους παρατεταγμενα να ακουσεις τι σου κανει.  Εγω αυτο εκανα.

 

φιλικα \

Βαγγελης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

δεν ανοιγω καινουριο θεμα αφου ζηταω κατι παρομοιο με τον φιλο

θελω λοιπον να παρω ακουστικα με τιμη γυρω στα 80Ε για να αλουω μουσικη

εχω βρει αυτα που μου κανουν στην τιμη

 

http://www.sony.gr/product/hed-dj/mdr-xb500#pageType=TechnicalSpecs

 

σε σχεση ομως με αυτα που προτεινουν πολλοι εδω (akg) διαφερουν πολυ στις προδιαγραφες

θα ηθελα την αποψη σας για αυτα τα sony καθως και αλλες παρομοιες προτασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου