Προς το περιεχόμενο

μικρος ενισχυτης - μεγαλη καμπινα ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω τον Rat Valve bh15 15-20 watt κεφαλι και θελω να παρω καμπινα .

 

Βρηκα μια 4x12 σε καλη τιμη . Μηπως ειναι υπερβολικο ? ουτε καν το ειχα σκεφτει για half stack.  τα ohm ταιριαζουν μια χαρα παντως .

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

whatever rocks your boat  που λενε και οι αμερικανεζοι...   ;D

 

σιγουρα δεν ειναι και οτι το πιο ενδεδειγμενο για σπιτικη χρηση, αλλα αν σε βολευει και δουλευει χτυπα το!  ;)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ενισχυτης εχει power scaling και μπορω να παιζω τερμα overdrive σε χαμηλες εντασεις αλλα φοβαμαι μηπως χαθει ο αρουραιος μου μεσα στο τερας ! 15 wattakia μαζι με 300 watt rms ! η καμπινα ειναι η γνωστη 1960 lead .

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τον Rat Valve bh15 15-20 watt κεφαλι και θελω να παρω καμπινα .

 

Βρηκα μια 4x12 σε καλη τιμη

Ποσο καλη τιμη? Τοσο http://www.dv247.com/invt/37456/? :o. Εχει και τα eminenceακια της πανω, για τα οποια ακουγονται καλα λογια. Βεβαια δεν εχει την

τζιφρα στο headst... εεε, στη γριλια ;D αλλα η τιμη της ειναι πραγματικα ξεφτιλα.

Εγω αν δεν ειχα προβλημα χωρου θα την επαιρνα και θα εβαζα το 5ρι μου πανω μονο και μονο για να την χαζευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αμα θες κινεζικο σου βρισκω και harley benton με celestion greenbacks !!!! εχουν ειπωθει πολλα για την ποιοτητα των συγκεκριμενων.

 

Εδω λεω για marshall 1960 lead !

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω λεω για marshall 1960 lead !

Εννοω οτι μια 4x12 απο αποψη μεγεθους και ισχυος δεν μου φαινεται υπερβολη, μια marshall ομως 4x12 απο οικονομικης αποψης μου φαινεται υπερβολη. :)

Ασχετο, ποσο σου κοστισε το κεφαλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον παζαρεψα λιγο και με τα μεταφορικα μου την αφησε 490 αλλα αξιζει για αυτα που εχει πανω και ο τυπος ειναι και εξαιρετικος στις συναλλαγες του .

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου