Προς το περιεχόμενο

Νέο προβάδικο στη Θεσσαλονικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε γνωριζω αν και κατα ποσο επιτρεπεται τετοιου ειδους θεμα,αν δεν επιτρεπεται μπορειτε απλα να το σβησετε.

 

Ηθελα απλα να μοιραστω μαζι σας την επισκεψη μου σε ενα ολοκαινουριο φρεσκο στουντιο στη Θεσσαλονικη φτιαγμενο με μερακι (και Κανακη?!?!?) στη Μιαουλη στο Φαληρο με Β.ολγας. (λιγο πιο πανω απο την Ολγας.)

 

Το στουντιο λεγεται Vintage και ειναι ενας ζεστος χωρος για προβες.Με πολυ εξυπηρετικο το παλικαρι που το εχει.Ο χωρος μας χρειαζεται τετοιου ειδους παιδια εξυπηρετικα με μερακι και κεφι διοτι αλλοι την εχουν δει παρα πολυ πλεον.Το τηλεφωνο ειναι ******** για οποιον θελει να παει να προβαρει να δοκιμασει.

 

+100 για την εξυπηρετηση

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πρέπει να'σαι ΠΟΛΥ ευχαριστημένος για να γράψεις ένα ποστ διαφήμιση.  ::)

Σβήνω όμως το κινητό. Δεν είναι αγγελία, η διευθυνση αρκεί.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες καμια παραπανω πληροφορια.Τι μηχανηματα εχει?Κυριως προσωπικα με ενδιαφερουν τα τυμπανα.Ποσο χρεωνει την ωρα?Ποσες αιθουσες ειναι..και το σπουδαιοτερο..εχει παρκινγκ ή θα φαμε την μιση προβα να ψαχνουμε που να παρκαρουμε?

Και γιατι οχι το τηλεφωνο...ας υπαρχει να παρουμε να κλεισουμε καμια προβα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες καμια παραπανω πληροφορια.Τι μηχανηματα εχει?Κυριως προσωπικα με ενδιαφερουν τα τυμπανα.Ποσο χρεωνει την ωρα?Ποσες αιθουσες ειναι..και το σπουδαιοτερο..εχει παρκινγκ ή θα φαμε την μιση προβα να ψαχνουμε που να παρκαρουμε?

Και γιατι οχι το τηλεφωνο...ας υπαρχει να παρουμε να κλεισουμε καμια προβα...

 

 

+1

 

Κι εμένα θα μ'ενδιέφερε να μάθω.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει fender blues junior,peavey,hughes n kettner.τα τυμπανα δε τα θυμαμαι.αν θυμαμαι καλα εχει εναν ashdown για το μπασο ο οποιος δε συμαζευεται...πολυ δυνατο.don't get me wrong guys μη περιμενετε θηρια κεφαλια με καμπινες 4x12κλπ κλπ στο wembley δε παιζετε.Κατα τη προσωπικη μου αποψη τα κομπο ειναι η καλυτερη λυση στα στουντιο.Ολα ειναι combo.Η περιοχη δε φημιζεται για τα πολλα παρκινγκ,αλλα λογω του οτι εχει τη παραλια πολυ κοντα,ειναι αρκετα ευκολο να βρεις να παρκαρεις καπου εκει στα παρκινγκ πλησιον της εκκλησιας Κυριλου κ Μεθοδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έπαιξα στο συγκεκριμένο studio πρόσφατα έχω να δηλώσω τα εξής (χωρίς να θέλω να θίξω κανένα):

 

α) Ο εξοπλισμός δεν είναι φανταστικός, αλλά είναι καινούρια μηχανήματα με ευρύ φάσμα δυνατοτήτων. Ο ενισχυτής του μπάσου ρίχνει τοίχους κυριολεκτικά!

 

β) Μεγάλο μειονέκτημα, μια τεράστια κολώνα, στο μέσο σχεδόν του practise room. Ο χώρος γενικά είναι μικρός.

 

γ) Ο ιδιοκτήτης είναι πολύ εξυπηρετικός κ φιλικός, το ίδιο μπορώ να πω κ για τον χώρο, ο οποίος όμως θέλει ακόμη δουλειά.

 

δ) Μένω ακριβώς δίπλα κ μπορώ να πω ότι το parking είναι κόλαση. Όπως λέει ο φίλος solega η παραλία είναι η μόνη λύση.

 

ε) Κάθε αρχή κ δύσκολη στο χώρο, το συνολικό αποτέλεσμα μου άφησε θετική εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου