Προς το περιεχόμενο

Ibanez INF1 INF2 vs INF3 INF4 vs V7 V8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

o V7 μου φαμηκε αρκετα καθαρος ακομα και με πολυ gain. ωραια μπασα και ψηλες!

 

ο V8 λασπωνε παρα πολυ!!! προσωπικα δεν με εντυπωσιασε και πολυ!

 

ολα αυτα βεβαια ειναι δικη μου αποψη η οποια μπορει να ειναι αντιθετη με αλλονων!!!

 

για αυτο πηγαιντε να τους ακουσετε!! ;)

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω rg370dx με τους INF3 & INF4.οι μαγνητες ειναι πολυ καλοι για τα λευτα της κι8αρας.εγω προσωπικα προτιμω αυτους,ειδικα για metal,ειναι οτι πρεπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την RG320FM με τους IN3 & In4. Νομίζω πως είναι πάρα πολύ καλοί για τα λεφτά. Τότε η κιθάρα έκανε 800 ευρώ τώρα έχει πέσει στα 450 νομίζω στο thomann. Τσέκαρε από κοντά όμως...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την RG320FM με τους IN3 & In4. Νομίζω πως είναι πάρα πολύ καλοί για τα λεφτά. Τότε η κιθάρα έκανε 800 ευρώ τώρα έχει πέσει στα 450 νομίζω στο thomann. Τσέκαρε από κοντά όμως...

Γιατί έχει πέσει τόσο πολύ η τιμή της;

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τώρα έχει αλλάξει όλη η σειρά RG. Εγώ έχω την RG320FM ενώ τώρα βγαίνει το μοντέλο RG320DXFM. Η σειρά RG τα τελευταία 3 χρόνια φτιάχνεται στην Κίνα ενώ η δικιά μου είναι Κορέα. Αυτοί είναι κάποιοι λόγοι που μπορώ να σκεφτώ. Κάτι άλλο δεν μπορώ να το ξέρω. Και τότε βέβαια δεν ήξερα το thomann και τα λοιπά. Οπότε δεν μπορώ να ξέρω πόσο την έδινε τότε αντιστοίχως για να ξέρω πόσο έχει πέσει η τιμή.

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου