Προς το περιεχόμενο

Ibanez INF1 INF2 vs INF3 INF4 vs V7 V8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά, ένας φίλος μου ψάχνει για κιθάρα και θέλει οπωσδήποτε IBANEZ. Τα είδη που θέλει να παίζει είναι: Rock, Metal, Jazz, Blues και Funky.  ;D . Ποιοί είναι καλύτεροι μαγνήτες απο τους εξής:  INF1 INF2 vs INF3 INF4 vs V7 V8 ? Πιστευετε οτί είναι καλύτερα να πάρει την πιο φτηνη και να αλλάξει τους μαγνήτε με DM ή SD? Η σειρά που του αρέσει ειναι οι Ibanez RG .

Ευχαριστώ πολύ

 

Υ.Γ: μπορέι να δώσει μέχρι 450 ευρω

Music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάρει την κιθάρα που τον βολεύει, ν'ακούσει πρώτα τους μαγνήτες και μετά να σχηματίσει γνώμη. Σ'άλλους αρέσουν, σ'άλλους όχι. Τώρα για την κιθάρα, εφόσον θέλει οπωσδήποτε ibanez RG ας πάει να δοκιμάσει όσες μπορεί στο budget του κι επίσης ας βγάλει συμπέρασμα. Μερικές φορές οι γνώμες άλλων μας επηρρεάζουν υπερβολικά.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι INF 3 και 4 είναι οι καλύτεροι, αυτούς να πάρεις.

 

Δεν σε πιέζει κανείς να απαντήσεις οπότε μην κάνεις σαν μικρό παιδί.-

Music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! εχω την RG350EX με τους INF3 & INF4 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!! ειδικα απ τον 4! 8)

επισης ειχα δοκιμασει μια κιθαρα με V7 V8 αλλα αν θυμαμαι καλα ηταν εκτος σειρας RG.

 

Βεβαια θα σου προτεινω οτι και οι περισσοτεροι εδω στο noiz. να πατε να ακουσετε τις κιθαρες που αντιστοιχουν στα λεφτα που διαθετετε ωστε να σχηματισετε μια σφαιρικη αποψη γυρω απ τους συγκεκριμενους μαγνητες!  ;)

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου