Προς το περιεχόμενο

o roger federer πηρε και το 15ο grand slam!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ε δεν το ειχαμε ψαξει το θεμα και για εδω... ;D

βασικα την ιδεα μου την εδωσαν καποιοι απο το www.hugeracksinc.com μουσικο φορουμ που ποσταρουν ακομα και για τεννις στο περι ανεμων.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αφόρητα βαρετός και άχρωμος ως προσωπικότητα...

 

σοβαρα το λες τωρα;;;ποσα χρονια τον παρακολουθεις και με βαση τι το λες αυτο;με βαση την εικονα που εχει στο γηπεδο ή στις διαφημισεις που κανει και γενικα το πως ..προωθει τον εαυτο του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το λέω σοβαρά, με βάση την εικόνα που δίνει ως παίκτης όταν παίζει, από τότε που ξεκίνησε να πρωταγωνιστεί

 

σε σχέση με Lendl, Becker, Aggasi, Ivanisevic, Connors, McEnroe (και πάρα πολλούς άλλους που δεν έφτασαν στην κορυφή της κατάταξης) είναι ένα χασμουρητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το λέω σοβαρά, με βάση την εικόνα που δίνει ως παίκτης όταν παίζει, από τότε που ξεκίνησε να πρωταγωνιστεί

 

σε σχέση με Lendl, Becker, Aggasi, Ivanisevic, Connors, McEnroe (και πάρα πολλούς άλλους που δεν έφτασαν στην κορυφή της κατάταξης) είναι ένα χασμουρητό

Εγώ πάλι γιατί μένω κόκκαλο όταν παίζει ο τύπος; Και γιατί μου φεύγουν τα σαγόνια όταν βγάζει κάτι εξωγήινα χτυπήματα που απλά δεν υπάρχουν;

 

Επίσης, ο χαρακτηρισμός "πάρα πολύ καλός" είναι αρκετός για τον Haas, τον Safin, τον Hewitt, τον Blake... όμως για τον Federer είναι πολύ λίγος νομίζω. ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου