Προς το περιεχόμενο

Ποιον Marshall προτιμάτε?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για hard rock/metal (αλλα χωρις απολυτο περιορισμο εκει) εγω ψηφιζω 2203,SL-x,Jubillee/Slash,6100. Μολις ωριμασω λιγο θα αρχισω να κοιταω και JTM και τους 18ρηδες. Α και να προσθεσω - χωρις βεβαια να εχω πολυακουσει jtm και plexi - ο vintage modern με εχει ενθουσιασει. Αρχισαν τα blues να βγαινουν απο μεσα μου  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όταν με κάποιο θαυματουργό τρόπο καταφέρω και ακούσω ΟΛΟΥΣ αυτούς τους ενισχυτές, θα επανέλθω να πω τη γνώμη μου  :P

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεγεται Mode four και υποτιθεται οτι ειναι ο πιο "μεταλ" απ οσους παρατιθενται στην ψηφοφορια (μου φαινεται)...οταν ξεκινησε να τον λανσαρει η μαρσαλ θυμαμαι κατι διαφημισεις σε περιοδικα που φαινοταν οτι τον πηγαινε για πιο "χεβυ" πραγματα...εγω παντως που τον εχω ακουσει σε στουντιο μου φαινεται πολυ κομπλε..

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε ενταξει mode μου ξεφυγε εκ παραδρομης ενα L ! Σε ποιο studio τον εχουν ? Και μενα μου ψιλοαρεσει αλλα ειναι πολλα τα watt για να πουλησει στον συνηθισμενο home κιθαριστα

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε ενταξει mode μου ξεφυγε εκ παραδρομης ενα L ! Σε ποιο studio τον εχουν ? Και μενα μου ψιλοαρεσει αλλα ειναι πολλα τα watt για να πουλησει στον συνηθισμενο home κιθαριστα

 

στουντιο Π στην κεντρικη πλατεια ηλιουπολης

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου