Προς το περιεχόμενο

Ο κινέζος και τα κοντέινερ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μήπως ξέρεις κανένα άλλο site με παρόμοια kit?

Φτηνά κιτ (πρέπει να) έχει και ο Thomann. Θα ρίξω μια ματιά στα bokmarks μου και θα ανοίξω καινούργιο θέμα. Το πιο value for money είναι πάντως (κατά τη γνώμη μου) της Carvin. Μπορείς να φτιάξεις καταπληκτικό όργανο.

http://www.carvinworld.com/kits.php

Έχω παραγγείλει από εκεί ένα μπάσο. Μόλις έρθει θα σας το δείξω

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας αρχίσουμε να μαζεύουμε λοιπόν. Η minimum παραγγελία είναι 5000$. Ποιόν θα βάλουμε ταμία?

Γυρω στα 30 οργανα δηλαδη. Για πλακα μαζευομαστε. Οργανωσε μας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτηνά κιτ (πρέπει να) έχει και ο Thomann. Θα ρίξω μια ματιά στα bokmarks μου και θα ανοίξω καινούργιο θέμα. Το πιο value for money είναι πάντως (κατά τη γνώμη μου) της Carvin. Μπορείς να φτιάξεις καταπληκτικό όργανο.

http://www.carvinworld.com/kits.php

Έχω παραγγείλει από εκεί ένα μπάσο. Μόλις έρθει θα σας το δείξω

 

Ρε marathon αν ανοίξεις καινούριο θέμα πραγματικά θα με βοηθήσει... Θέλω να φτιάξω ένα δικό μου 5χορδο ή 6χορδο... Και ψάχνω μανιοδώς για κάποιο κιτ look rickenbacker μπάσο... Μόνο η bach έχει τέτοιο στυλ... Αλλά θα προτιμούσα να δώσω 300 ευρώ παραπάνω (δηλαδή από 200 να πάω στα 500 ευρώ) και να το φτιάξω μόνος μου!!! Αλλά προταιρεότητα είναι το 5χορδο...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρω στα 30 οργανα δηλαδη. Για πλακα μαζευομαστε. Οργανωσε μας :D

Μάλλον 60 όργανα!!!!! Εάν θέλετε Κινέζικη οργάνωση...ένας είναι ο αρχηγός!!! Faltsoo Rules!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε marathon αν ανοίξεις καινούριο θέμα πραγματικά θα με βοηθήσει... Θέλω να φτιάξω ένα δικό μου 5χορδο ή 6χορδο... Και ψάχνω μανιοδώς για κάποιο κιτ look rickenbacker μπάσο... Μόνο η bach έχει τέτοιο στυλ... Αλλά θα προτιμούσα να δώσω 300 ευρώ παραπάνω (δηλαδή από 200 να πάω στα 500 ευρώ) και να το φτιάξω μόνος μου!!! Αλλά προταιρεότητα είναι το 5χορδο...

 

Εγώ πάλι επειδή (ευτυχώς) άλλαξαν τα σχέδια, περιμένω να τα δώσω όλα και να βάλω τον marathon να μου κάνει κάνα precision με ωραία σχεδιάκια!  ;D  ;D  ;D

Δεν θα ενδώσω στους Τσέχους!!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ψάχνω μανιοδώς για κάποιο κιτ look rickenbacker μπάσο... Μόνο η bach έχει τέτοιο στυλ...

Δεν έχω δεί κάτι τέτοιο (και γενικά στα κιτ νομίζω ότι είμαι ψαγμένος).

Θα ανοίξω πάντως καινούργιο θέμα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι επειδή (ευτυχώς) άλλαξαν τα σχέδια, περιμένω να τα δώσω όλα και να βάλω τον marathon να μου κάνει κάνα precision με ωραία σχεδιάκια!  ;D  ;D  ;D

Δεν θα ενδώσω στους Τσέχους!!!  ;D

Και εγώ αντιστέκομαι... έχω ηχογραφήσει το μήνυμα "τσέχοι-μη-κακό" και κάνω υπνοθεραπεία για να μην υποκύψω!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου