Προς το περιεχόμενο

Πρώτα άνθρωποι και μετά επαγγελματίες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως αναφέρω και στην περίληψη απέκτισα την Walden D 710CE ( http://www.waldenguitars.com/D710CE.html ) απο το κατάστιμα Telesound στο Αιγάλεω ( http://www.telesound.gr/a_menu_shops.html ), όπου ο Γιώργος, ο ιδιοκτίτης του καταστήματος, αφού του ανέφερα τι ήχος μου αρέσει και πιο είναι το ποσό που θέλω να δαπανίσω για μια ηλεκτρακουστική, μου παρουσίασε μια μεγάλη γκάμα επιλογών και μετά απο δοκιμές κατέλιξα σε αυτήν Walden D 710CE.

Μία κιθάρα με πολύ γλύκο ήχο, γράφη πολύ καλά στην μικροφωνική στα live και πάνω απο όλα βρήκα ένα μαγαζί όπου δεν κοίταξαν να μου πάρουν τα λεφτά μου αλλά να με ικανοποιήσουν και να αποκτίσω αυτο που θέλω σε μία παρα πολύ καλή τιμή.

Όσο αναφορά την ηλεκτρική, που μετα απο λίγες μέρες τους πήγα για service και setup, μου την παρέδωσαν σάν καινούργια πολύ καλό setup οπου κανείς απο αυτούς που την είχα πάει τόσα χρόνια δεν την πρόσεξε έτσι και με χρέωσαν μόνο την αξία των χορδών που άλλαξαν.

Φίλοι κιθαρίστες αν ψάχνεσται για αξιόπυστο service και ανθρώπους με μεράκι για αυτο που κάνουν θα σας έλεγα να δείτε και την telesound.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά!

Έχω την αίσθηση ότι το thread που άνοιξες πρέπει να παραβιάζει(ελαφρά βέβαια γιατί εκφράστηκες χωρίς έπαρση) μερικούς κανόνες του forum.Αλλά δεν είμαι εγώ ο αστυφύλαξ εδώ μέσα οπότε...

Πάντως και εγώ όσες φορές έχω πάει στο μαγαζί αυτό έχω συναντήσει άριστη αντιμετώπιση και τιμές που είναι πολύ ανταγωνιστικές και σε μετρητά φτηνότερες από πολύ γνωστά και μεγάλα e-shops.

Οπότε μέσα στη ζούγκλα που ζούμε νιώθω κι εγώ την ανάγκη να πω ένα φιλικό

''Εύγε''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλικαρι δεν κανει διαφημιση επειδη εχει κατι να κερδισει, απλα αναφερει μια πολυ θετικη εμπειρια που ειχε απο τους ανθρωπους του συγκεκριμενου μαγαζιου και καλα κανει μιας και το αξιζουν γιατι και η δικη μου εμπειρια ειναι η καλυτερη---> εξαιρετικο setup κιθαρας με 25 ευρω (τα 5 ευρω ειναι για τις χορδες), παραδοση της κιθαρας πολλες φορες και την επομενη μερα, αν οχι τοτε σιγουρα τη μεθεπομενη. Εξαιρετικη εξυπηρετηση και πολυ φιλικοι, γενικα ειναi ενα καταστημα οπως θα επρεπε να ειναι ολα, τα καλα να λεγονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιγαλεαρα λεμε... απο κιθαρα μεχρι πιτογυρο να αγορασεις ευχαριστημενος θα μεινεις... ::)

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω μιλουσα για το καταστημα στο Γαλατσι :)

 

Και οσον αφορα τον τιτλο "Πρώτα άνθρωποι και μετά επαγγελματίες.", αυτο ειναι που κανει τους επαγγελματιες...επαγγελματιες, αυτη ειναι η σωστη νοοτροπια και οχι απλα να αρπαξουν οσα περισσοτερα μπορουν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω μιλουσα για το καταστημα στο Γαλατσι :)

Γαλατσάρα λέμε ρεεεεεεεεε

 

Το Γαλάτσι μάγκες είναι μακράν καλύτερο από τις Κουκουβάουνες και Νέα Χαλκηδόνα και χτυπάει στα ίσα το Ηράκλειο.

Fact.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου θυμιζεις τα σκηνικα με τους τυπους που πλακωνοντουσαν Σεπολια μπουρναζι γιατι οι μεν ηταν απο τα Σεπολια και  οι δε απο το Μπυρναζι

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου θυμιζεις τα σκηνικα με τους τυπους που πλακωνοντουσαν Σεπολια μπουρναζι γιατι οι μεν ηταν απο τα Σεπολια και  οι δε απο το Μπυρναζι

Γιατί πλακωνόντουσαν;

Θέλανε να αλλάξουν ο ένας με τα μέρη του άλλου;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην Μ@μ@με το θεμα του παιδιου και εγω εχω ξεχωρησει ενα μαγαζι που ισχυουν τα παραπανω και το εχω γραψει και σε αλλο ποστ. Κοσμας Μαρουσι

Μαρουσαρα ρεεεεεεε λεμε

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου