Προς το περιεχόμενο

Ibanez Rg350m Limited Edition 2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας παιδια παρατηρησα στην ιστοσελιδα της ibanez αυτο το μοντελο http://www.ibanez.com/ElectricGuitars/model-RG350M και μου θυμισε τις rg550 και η τιμη τους κοιμενετε απο 350-400 euro που κατα την γνωμη μου ειναι παρα πολυ καλη.Εχει δοκιμασει κανεις το συγκεκριμενο μοντελο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι παρατηρω δεν εχουν τιποτα το ιδιαιτερο.οι μαγνητες ειναι οι ιδιοι(INF)π μπαινουν στα μεσαια μοντελα της ibanez.η rg370 π εχω εχει τα ιδια χαρακτηριστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μια rg350EX κ ειναι το ιδιο κ το αυτο στην ουσια εκτος απο τα fancy χρωματα. πολυ καλη κιθαρα για τα λεφτα της 390ευρω αλλα σκεφτομαι να την πουλησω γιατι βαρεθηκα να ρυθμιζω το τρεμολο. ασε που βαριεμαι να αλλαζω τα κουρδισματα για διαφορετικα τραγουδια στο studio κ στα live. κατα τα αλλα κλασικη ibanez. γαματο μανικι, γαματα ταστα, γαματη εμφανιση, γαματο ονομα με θηλυκοτητα.. την θεωρω την πουτανα "εμανουελα" των κιθαρων. οι αλλες το παιζουν κυριες αλλα αυτη τα εχει ολα με τον τροπο της... σου κουνιεται σου χορευει κ κανει οτι θελεις για εσενα αφηνοντας σε παντα ικανοποιημενο!!! μονο που εχει πολυ πιο συχνα "περιοδο" απο τις αλλες κιθαρες κ χρειαζεται την καταλληλη περιποιηση απο τον νταβατζη της ωστε να ειναι παντα σε φορμα για να μην φυγει η "μπογια" της γρηγορα. καλη κιθαρα στα χερια ενος καλου κιθαριστα ο οποιος θα ψαχτει με περιεργους ηχους χρησιμοποιοντας το τρεμολο κ συντηροντας την σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

400 ευρω = 570$ = http://cgi.ebay.com/Used-Ibanez-RG-1570-Prestige-Made-in-Japan-W-Case_W0QQitemZ120455716869QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item1c0bb86005&_trksid=p3286.c0.m14

 

Υπαρχουν πλεον τρελες προσφορες παιδες,ψαξτε το. :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου