Προς το περιεχόμενο

Επιλογη Χορδων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως ακριβώς και τα ντολμαδάκια είναι "της γιαγιάς"  :P

 

Απλά βαφτίσανε το μηχάνημα "hand" οπότε είναι "handmade"  ;D

 

Φαντάζεσαι να τυλίγεις όλη μέρα χορδές και να ξέρεις οτι ο Superfunk τις βάζει και τις πετάει μετά από τα πρώτα 20 λεπτά;  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Harley benton και ξερο ψωμι..

Μια χαρα χορδες και τσαμπα..... ;)

 

Αυτο σκεφτομαι κι εγω... Ποσο χαλια να ειναι... Τις εχει δοκιμασει ομως καποιος;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά...Και εγώ νόμιζα οτι όλες οι χορδές είναι ίδιες μέχρι που δοκίμασα τις elixir!

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?xsid=a6fca88be63fcc9746dddd2e80821642&sw=&gk=&bn=ELIXIR&x=6&y=8

Εντάξει,σου πετάγονται λίγο τα μάτια έξω,στο ταμείο καθώς φεύγεις σου  ξεριζόνουν και ένα κομμάτι απο τα οπίσθια(σεμνάαααα....) αλλά αξίζουν και με το παραπάνω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-X kafetzi κ γω elixir προτιμω κ τις αποθεωνω αλλα μην το φωναζεις κ πολυ δυνατα γιατι ισως να ειμαστε οι μονοι εδω μεσα που τις χρησιμοποιουμε κ το λεμε δημοσιως..για να καταλαβεις, την τελευταια φορα που καποιος ανεφερε απλα τον ορο "ελιξηριο" εδω μεσα βρεθηκε πνιγμενος με 13αρα harley benton...... :-X :-X :-X σσσσσσσσστ

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου