Προς το περιεχόμενο

Pearl Jam


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια είδα κατι videoclips τους χθες το βραδυ στον σκαϊ (για όσους δεν ξέρουν το καναλη το σκαϊ αργα το βραδι βαζει πολυ καλή μουσικη) και μου άρεσαν παρα πολύ μπορήτε να μου προτηνετε καποια τραγούδια να ακούσω?

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου !!!!! Δεν ξέρω τί ηλικία έχεις , άν είσαι κάτω απο 18 είσαι σε καλό δρόμο . Θα πάς να πάρεις το album TEN και θα το λιώσεις . Επίσης να σε πληροφορήσω ότι οι Pearl Jam θα έρθουν για πρώτη φορά στο Ο.Α.Κ.Α στις 30 Σεπτεμβρίου φρόντισε να είσαι εκεί !!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(για όσους δεν ξέρουν το καναλη το σκαϊ αργα το βραδι βαζει πολυ καλή μουσικη)

 

Τι?? 8O Δεν βάζει πλέον fashion tv?? :lol:

 

και εσύ ??????

δεν είμαι ο μόνος !!!!!!!!!

ψάχνω τραγουδίστρια :twisted: και παρακολουθώ :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(για όσους δεν ξέρουν το καναλη το σκαϊ αργα το βραδι βαζει πολυ καλή μουσικη)

 

Τι?? 8O Δεν βάζει πλέον fashion tv?? :lol:

 

Μετα τισ 2 οχι έχει μονο μουσικη

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μεν το Ten προκάλεσε αίσθηση ως πρώτο album του συγκροτήματος (και σε αυτό κόλλησαν αρκετοι...), άλλα άκου προσεκτικά το vs. (αυτό είναι το αγαπημένο μου, αλλά, ξέρεις, γούστα είναι αυτά) και το vitalogy...em.icon.wink.png

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(για όσους δεν ξέρουν το καναλη το σκαϊ αργα το βραδι βαζει πολυ καλή μουσικη)

 

Τι?? 8O Δεν βάζει πλέον fashion tv?? :lol:

αυτά τα midnight hots του ftv πάντως είναι όοοοολα τα λεφτά... όλα όμως... :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι,για να μπερδέψω ακόμα περισσότερο τον φίλο μας ( :D ),εγώ δεν θα διάλεγα ως καλύτερα τα προαναφερθέντα.Πιστεύω ότι το - παραμελημμένο από τον τύπο και τον κόσμο - "Yell"είναι το μόνο album τους που δεν έχω ακόμα βαρεθεί.

 

P.S. το hidden track του δίσκου είναι όλα τα λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως, άσχετα από τα άλμπουμς, νομίζω ότι όλοι θα συμφωνήσουμε πως όλες οι συναυλίες που δίνουν ακόμη και τώρα απλά γ@μ@νε... από όλες τις απόψεις... μεγάλη διάρκεια (όχι δεν είναι προφυλακτικό), άπταιστες εκτελέσεις, τέλεια φωνητικά, τρελλή πόρωση από το κοινό... άντε να τους δούμε στις 30 λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου