Προς το περιεχόμενο

Seagate barracuda 7200.11 με προβλημα αναγνωρισης απο το bios


giannis A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βέβαια πριν ανοίξεις το θέμα καλό θα ήταν να είχες διαβάσει και τους κανονισμούς του forum:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

 

ειδικά την παράγραφο 7.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jack2 να σε ενημερωσω οτι εμενα αυτη ειναι η δουλεια μου και απο αυτο βγαζω χρηματα.δεν εχω αλλο τροπο.

Φιλε Γιαννη ,

Τα forums ειναι ομαδες συζητησεων, χωροι στο internet οπου οι χρηστες μπορουν να συζητησουν και να βοηθησουν ο ενας τον αλλον.

Το post σου θα ηταν σωστο, αν ενημερωνες την κοινοτητα του noiz για το τροπο επιλυσης αυτου του προβληματος .

Το να διαφημιζεις  σε ενα forum τις επι πληρωμης υπηρεσιες σου ειναι spam.

Δεν μπορω και δεν θελω να πιστεψω οτι αυτη ειναι η δουλεια σου.

Σιγουρα μπορεις καλυτερα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητω συγνωμη απ'ολους που τσακωθηκατε για ενα θεμα που ανοιξα και δημιουργησε παρεξηγησεις.και για να ειμαι ειλικρινης δεν τους ειχα διαβασει.

λεγοντας εμενα αυτη ειναι η δουλεια μου εννοουσα να ασχολουμαι με την ανακτηση δεδομενων.

ο Moderator μπορει να κλεισει και τον λογαριασμο μου γιατι ο μοναδικος λογος που τον ανοιξα ηταν αυτος.

και παλι ζητω συγνωμη απ'ολους για ολα οσα ειπωθηκαν.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

roybatty στο insomnia ειχα γραψει να βοηθησω αλλα το σβησανε και ο λογος που δεν εγραψα οτι εγραψα εδω ηταν οπως ειπα και πιο πριν,ισως υπαρξουν καποιοι που θα το εκμεταλευτουν γι αυτο και δεν ανοιξα τετοιο θεμα στο noiz.ο τροπος που μου απαντησε καποιος εκει ηταν πολυ ειρωνικος και δεν το συνεχισα.εδω δηλαδη γιατι το ειπα?επειδη με πιεσες εσυ?αν νομιζεις οτι αποσκοπω αλλου,και η λεξη βοηθησω να γινει με το αζημιωτο τοτε πες το μου να το γραψω και στο insomnia.σιγουρα αυτο που εκανε ο γιαννης ηταν λαθος αλλα θελω να καταλαβεις οτι ειμαι αρκετο καιρο στο noiz και δεν εχω καμια ορεξη να δημιουργω προβληματα και διπλα user names.

στο μονο πραγμα που εχω χρησιμοποιησει το noiz για να βγαλω χρηματα ειναι μονο μεσα απο πωλησεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sn6111 (σε λένε Νίκο απ'όσο διάβασα στα μυνήματά σου) δεν προσπαθούσα να σε πιέσω για κάτι.Όπως θα δεις και στο insomnia το θέμα το έχουμε αναλύσει μέχρι θανάτου.Μπορείς να διαβάσεις και τα post μου επί του θέματος.Είναι σαφές πως εσύ είσαι ο Νίκος και ο giannis A. είναι ο Γιάννης,και ίσως να σε "έφαγε" η κακή συγκυρία (πρώτο θέμα δικό του σήμερα εδώ,πρώτο δικό σου σε εκείνο το forum,καμιά φορά μερικά πράγματα τα σκέφτεσαι εκ του πονηρού).

Τέλωσπάντων,δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση,τουλάχιστον από την πλευρά μου και όπως είδες υπερασπίστηκα και το αγαθόν των προθέσεών σου.Ας λήξει εδώ το θέμα.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου