Προς το περιεχόμενο

Bαψιμο?


nickkk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

Προσφατα ειχα παρει μια bc rich. Στο μπρατσο εχει κατι ασπριλες. Δεν ειναι ομως γρατζουνιες, γιατι οταν το ακουμπαω δεν νιωθω τιποτα.

Την πρωτη φορα (ενας παππους και ενας νεαρος) μου ειπαν οτι δεν ειναι γρατζουνιες, ειναι απο το πιστολι .

Την δευτερη φορα (μια γυναικα)  (πηγα για service) μου ειπε οχι δεν ειναι γρατζουνιες αμα θες να το βαψουμε αλλα ειναι μεγαλη ιστορια (ελεγε οτι δεν μπορουσε να λυσει το οργανο).

Σημερα (επεσα επιτελους στον κανονικο μαγαζατορα) που πηγα επειδη το μπρατσο ειχε παει προς τα πισω.. του  ειπα για τα σημαδια απο πισω μου λεει ειναι γρατζουνιες και δεν γινεται να βαφτει.

 

Μετα απο τοσες ΒΛΑΚΕΙΕΣ δεν καταλαβα τιποτα  >:( :o ???

 

αν  ξερετε τελικα τι ειναι αυτα τα σημαδια ή εαν γινετε (ποσο θα κοστισει το βαψιμο και ολη η διαδικασια που χρειαζεται) please πειτε μου τι ξερετε αμα δεν μπορειτε να καταλαβετε απο τις φωτογραφιες πειτε μου να στειλω αλλες.

 

ευχαριστώ

DSC00312.thumb.JPG.f3f17d7d996bad975d862061c975dcea.JPG

DSC00313.thumb.JPG.2819f8ae2634dd6842a8bcbb8d43b155.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αν έχει η μηχανή σου λειτρουγία macro, καλύτερα να ξαναβγάλεις φωτό

 

αν είναι στο λούστρο μπορεί να φτάνει λίγο τριψιμο με πολύ ψιλό γυαλόχαρτο (1000-2000)

αλλά καλύτερα να μιλήσει κανας πιο ειδικός

 

οταν το ακουμπαω δεν νιωθω τιποτα.

 

αυτό μάλλον είναι για άλλο φόρουμ ;)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς είναι, αλλά εφόσον δεν σ'ενοχλούν τι τρελαίνεσαι σώνει και καλά να τα βάψεις και να τα "φτιάξεις"? Με το ζόρι φαίνονται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα η κιθαρα ειναι καινουργια και μου την χαλαει λιγο το μπρατσο αλλα αμα ειναι εξοφρενικες τιμες και δυσκολα πραγματα  :-\.

εαν υπαρχει μια οικονομικη λυση και να μην μου δημιουργηθουν αλλα προβληματα..πειτε μου

οσο για τις φωτογραφιες θα της ανεβασω το πρωι για να εχει φως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ρωτησα και εμαθα πως σε περιπτωση που βαφτη το μπρατσο θα ειναι διαφορετικο την ωρα που θα παιζω αρα πρεπει να συμβιβαστω. :o

 

thanks για τις πληροφοριες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτησα και εμαθα πως σε περιπτωση που βαφτη το μπρατσο θα ειναι διαφορετικο την ωρα που θα παιζω αρα πρεπει να συμβιβαστω. :o

 

thanks για τις πληροφοριες..

Αυτός που στο είπε αυτό, (μάλλον) δεν ξέρει τι του γίνεται. Το μπράτσο σου είναι ήδη βαμένο και λουστραρισμένο, άρα δεν θα αλλάξει τίποτα (εκτός από τις γρατζουνιές που θα εξαφανιστούν) εάν βαφτεί και λουστραριστεί με τον ίδιο τρόπο.

Απλά, (ατυχώς), το να ξαναβάψεις-ξαναλουστράρεις το μπράτσο (και να μην ενοχλεί) θα σου πάει (περίπου) τη μισή αξία αγοράς (ή και της ίδιας εάν την έχεις αγοράσει στα 150 ευρώ) της κιθάρας σου

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου πάει (περίπου) τη μισή αξία αγοράς (ή και της ίδιας εάν την έχεις αγοράσει στα 150 ευρώ) της κιθάρας σου

 

οποτε το αφηνω ::)

γιατι εαν παρει να μισα χρηματα απο οτι την αγορασα ειναι κριμα :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου