Προς το περιεχόμενο

Bαψιμο?


nickkk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα περιμενα να βρω τετοια κιθάρα σε τιμη προσφοράς και μόνο. Ειναι ξεκάθαρο οτι περίμεναν κάποιον που να μην παρει χαμπάρι το ελαττωματακι πριν φυγει απο το καταστημα. Το καλυτερο που μπορεις να κανεις -χειροτερο για αυτους- ειναι να μην ξαναπατήσεις απο εκει.

Υ.γ. απο καιρο ειχα σχηματίσει κακη εντυπωση για το ονομα τους. Προφανως η ρετσινια ειναι κληρονομική και στο νεο καταστημα :Ρ

 

οταν λες θα περιμενες τετοια κιθαρα σε τιμη προσφορας τι ακριβως εννοεις ???

 

ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν θα ξαναπαρω κιθαρα απο εκει αυτο ειναι το σιγουρο!!!! >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

οταν λες θα περιμενες τετοια κιθαρα σε τιμη προσφορας τι ακριβως εννοεις ???

Ότι μετά την απομάκρυνση εκ του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται. Έπρεπε να την έχεις κοιτάξει καλύτερα πριν δώσεις τα ωραία σου λεφτάκια.

Εάν το είχες δεί πρίν τα σκάσεις θα μπορούσες να ζητήσεις μια γενναία έκπτωση

 

ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν θα ξαναπαρω κιθαρα απο εκει αυτο ειναι το σιγουρο!!!! >:(

Καλά, ξεπέρνα τώρα το ψυχολογικό τραύμα. Όλοι την έχουμε πατήσει σε διάφορα θέματα. Έτσι όμως μαθαίνουμε. Απλά καλό είναι το δις εξαμαρτείν...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ξεπέρνα τώρα το ψυχολογικό τραύμα. Όλοι την έχουμε πατήσει σε διάφορα θέματα. Έτσι όμως μαθαίνουμε. Απλά καλό είναι το δις εξαμαρτείν...

 

δεν ξερω αν εχεις περασει απο το συγκεκριμενο μαγαζι ή αν εχεις μιλησει με τον μαγαζατορα εκει!!!θα καταλαβεις απο αυτα που θα σου πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχεις περασει απο το συγκεκριμενο μαγαζι ή αν εχεις μιλησει με τον μαγαζατορα εκει!!!θα καταλαβεις απο αυτα που θα σου πει..

Δεν αγοράζω (τα τελευταία 20 χρόνια) από Ελλάδα... ;)

και όταν πάω...πάω συνήθως διαβασμένος...

παραδέξου ότι αγόρασες "γουρούνι στο σακί"...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αγοράζω (τα τελευταία 20 χρόνια) από Ελλάδα... ;)

και όταν πάω...πάω συνήθως διαβασμένος...

παραδέξου ότι αγόρασες "γουρούνι στο σακί"...

 

oκ εγω φταιω που δεν το προσεξα εκεινγ τη ωρα μην βαρατε τωρα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο  doremi ΟΥΤΕ ΧΟΡΔΗ δεν θα επερνα......μια φορα ειχα παει(αν και δεν ηθελα,απλως βαριομουν και ηταν κοντα σχετικα στο σπιτι μου) να παρω ΜΙΑ χορδη για την κιθαρα που ειχε σπαση,και συγκεκριμενα την ΜΙ καντινι και μου ζητουσε 2 ΕΥΡΩ!!!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!! καποια αλλη φορα που χρεισαστικε και μια μονή χορδη,την ΜΙ καντινι παλι, στον Τσελιο την πληρωσα το πολυ 50λεπτα.....

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο  doremi ΟΥΤΕ ΧΟΡΔΗ δεν θα επερνα......μια φορα ειχα παει(αν και δεν ηθελα,απλως βαριομουν και ηταν κοντα σχετικα στο σπιτι μου) να παρω ΜΙΑ χορδη για την κιθαρα που ειχε σπαση,και συγκεκριμενα την ΜΙ καντινι και μου ζητουσε 2 ΕΥΡΩ!!!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!! καποια αλλη φορα που χρεισαστικε και μια μονή χορδη,την ΜΙ καντινι παλι, στον Τσελιο την πληρωσα το πολυ 50λεπτα.....

εμενα μου λες;

χτες χρειαστηκε να περασω απο το μαγαζι γιατι ειχαν χαλασει οι στροφες του λεβιε μου..το ειδε οτι δεν εμπαινε και μου εδωσε εναν καινουργιο... μετα αρχισε να μου λεει τις γνωστες βλακειες του..και τελος παντων μου ειπε οτι αυτο το μικρο μπιχλιμπιδι κανει περιπου 50-57 ευρω!!!! :o

ενω απο τον thomann τους βρισκες με 7-17 ευρω ::) :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου