Προς το περιεχόμενο

Ολικο refretting ηλ. κιθαρας, προτασεις για μαστορα - Αθηνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Αποφασισα να νεκραναστησω την παλια μου tele με σχεδον λιωμενα ταστα, ειμαι σε αναζητηση καλου μαστορα με λογικες τιμες.

Περιοχη Αθηνα, δεν εχω προβλημα αν ειναι μακρια μου αρκει να ειναι εντος Αθηνων. Η κιθαρα εχει rosewood ταστιερα.

Παρακαλω τα φωτα σας !

 

EDIT

Αν φοβαστε μη θεωρηθει διαφημιση, ΠΜ !

Επεξεργασμένο από george956

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Οικονομάκης είναι ο πιο γνωστός στην Αθήνα και είναι και μια επένδυση, καθώς αν πουλήσεις ποτέ την κιθάρα, τουλάχιστον θα κρατήσει η μπορεί και να πάρει αξία. Ο Ντούκας στα Γιάννενα είναι επίσης εξαιρετικός και πολύ γνωστός. Πολύ καλή δουλειά κάνουν επίσης ο Ταλιαδούρος και ο Abbot Guitars στην Αθήνα και το Πνοή και Νύξη στη Θεσσαλονίκη. 

 

Έχω δεί δουλειές όλων και μπορώ να τους προτείνω χωρίς επιφυλάξεις. Σίγουρα υπάρχουν κι άλλοι, απλά δεν έχει τύχει να δω refret δικά τους.

 

Η όλη φάση θα σου πάει γύρω στα 180 ευρώ, αλλά δεν αξίζει να πας σε πιο φθηνό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω, ο ενας απο αυτους αποκλειεται μιας και ουτως η αλλως δεν εχει χρονο για νεες επισκευες, απο οτι γραφει...

Θα τσεκαρω τους εντος Αθηνων υπολοιπους, ριχτε καμια προταση ακομα!

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 15 χρόνια ο Μάραθων με είχε πει για έναν μάστορη σύνορα Γούβας-Υμηττού, έφτιαχνε και κάτι ακουστικές με ανθρακόνημα, δεν θυμάμαι το όνομα του ανθρώπου και έχω χάσει το τηλ. Κάναμε ριφρέτ σε μια τέλε του 76 ροζγουντ, δουλειά σούπερ, υπέροχος τεχνίτης, δεν θυμάμαι τιμές, μειλίχιος χαρακτήρας, σπουδαίος μάστορης. 

Ο Πνοή και Νύξη στη Θεσ/νίκη μέ έφτιαξε μια ακουστική κατά παραγγελεία και με σερβίρει τας κιθάρας, μέγα ταλέντο, επίσημος επισκευαστής της Μάρτιν με πιστοποίηση.

Δεν γνωρίζω τιμές, γνωρίζω ανθρώπους που σέβονται τη δουλειά τους. Υπάρχουν και άλλοι, που δεν γνωρίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Ευχαριστω πολυ φιλε, τον ξερεις αυτον, εχεις δει δουλεια του;

Επεξεργασμένο από george956

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Πριν 15 χρόνια ο Μάραθων με είχε πει για έναν μάστορη σύνορα Γούβας-Υμηττού, έφτιαχνε και κάτι ακουστικές με ανθρακόνημα, δεν θυμάμαι το όνομα του ανθρώπου και έχω χάσει το τηλ. Κάναμε ριφρέτ σε μια τέλε του 76 ροζγουντ, δουλειά σούπερ, υπέροχος τεχνίτης, δεν θυμάμαι τιμές, μειλίχιος χαρακτήρας, σπουδαίος μάστορης. 

Ο Πνοή και Νύξη στη Θεσ/νίκη μέ έφτιαξε μια ακουστική κατά παραγγελεία και με σερβίρει τας κιθάρας, μέγα ταλέντο, επίσημος επισκευαστής της Μάρτιν με πιστοποίηση.

Δεν γνωρίζω τιμές, γνωρίζω ανθρώπους που σέβονται τη δουλειά τους. Υπάρχουν και άλλοι, που δεν γνωρίζω

Τον Πνοή και Νύξη τον ξερω κι εχω ακουσει τα καλυτερα, αλλα ειναι μακρια για μενα.

Αν θυμηθεις τον μαστορα του Μαραθων εδω ειμαι, να εισαι καλα!

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, george956 είπε

Α μπραβο, απο οτι θυμαμαι απο τις παλιες συζητησεις μαλλον αυτος ηταν.

Όχι, μάλλον Βαγγέλης λεγόταν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου