Προς το περιεχόμενο

ποιος απο εσας θα ηθελε να γινει κιθαριστας του Χατζηγιαννη?


gpiad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείτε πως θα γινόμουνα μπασίστας οπουδήποτε παίζανε φράγκα!!!! Την κ****α μου την κάνω και θα την κάνω έτσι και αλλιώς... Αλλά ας μην κοροϊδευόμαστε "είναι πολλά τα λεφτά Άρη"... Δηλαδή θα χάλαγε τον οποιονδήποτε να καθαρίζει 200 ευρώ τη βραδιά και ας παίζει μ@λ@κίες? Εμένα πάντως όχι... Το μόνο που θα με χάλαγε είναι οι φήμες πως ο Χατζηγιάννης φέρεται απαίσια στους μουσικούς του... Θα προτιμούσα λοιπόν τη Βίσση που έχω ακούσει ότι ξηγιέται σπαθί!!!!! ;)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οτι και να'ναι it is better than working 9-5 (στις περισσοτερες περιπτωσεις).... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σας νοιαζουν τα ενσημα? Ο ασφαλιστικος φορεας? Εργασιακα δικαιωματα, ωραρια, υπερωριες, βραδινο επιδομα? αδεια λοχειας? Συμβαση εργου? Παροχη υπηρεσιων και με τι εναρξη επαγγελματος? Αοριστου? Οι κρατησεις? Επιλεγω εγω την τραπεζα στην οποια θα πιστωνονται τα χρηματα η εχουν ομαδικη συμφωνια με καποια? Αποδειξεις? Φορολογικη συνειδηση δεν θα αποκτησετε επιτελους?

 

Για να απαντησω στην ερωτηση θα ηθελα να γινουν πρωτα οι απαραιτητες διευκρινησεις.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάτσει φάση παίζω άνετα και στα πανηγύρια, και πληρώνομαι σε είδος (κρύα προβατίνα και χλιαρή άμστελ), στον χαζογιάννη θα κολλήσω;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάτσει φάση παίζω άνετα και στα πανηγύρια, και πληρώνομαι σε είδος (κρύα προβατίνα και χλιαρή άμστελ), στον χαζογιάννη θα κολλήσω;

 

Ναι αλλα αν η εδρα της επιχειρησης ειναι η Κυπρος μπορει να πληρωνεσαι σε ντοπιο νομισμα. Πριν πας παρε και μια εφημεριδα με τις ισοτιμιες μετατροπης σε ευρω. Μη σε κοροιδεψουν. Δε μπορεις να φανταστεις ποσοι την εχουν πατησει ετσι

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι με τον Vrass.

 

Καλοκαιράκι please, μία (άντε δύο) εβδομάδα από την άδειά μου.

 

Το 9-5 δεν είναι γκλάμορους αλλά μεγαλώνει,μεγαλώνει,μεγαλώνει μικρά παιδιά

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

by the way, ο χατζιγιαννης δεν ειναι τοσο ''κακος'' οσο ακουγεται. δεν ξερω βεβαια πως φερεται στους μουσικους, αλλα σε εμας που εχουμε δουλεψει μαζι του στον ιδιο χωρο ηταν πολυ οκ.

 

ακομα, δεν θελω να στεναχωρησω κανεναν, αλλα οι σκληρες αληθειςσ πρεπει να λεγονται. ξερεις, ειναι μια βρωμικη δουλεια, μα καποιος πρεπει να την κανει!!!

 

για τους μουσικους, ΔΕΝ παιζουν γκομενακια μπακ στειτζ. ποιο 15χρονο θα ηθελε να κανει κατι με τον τουρκογιωργη η με τον μπελλο που ηταν φετος μαζι του?

 

τελος, εγω θα επαιζα ανετα για οποιονδηποτε, ειδικα αν ειχα παρει την αποφαση πως πρεπει να ζησω απο την μουσικη... αλλα με χλιαρη προβατινα και κρυα μπυρα ΔΕΝ θα εμενα ουτε στιγμη...ποσο μαλλον το αντιθετο!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

by the way, ο χατζιγιαννης δεν ειναι τοσο ''κακος'' οσο ακουγεται. δεν ξερω βεβαια πως φερεται στους μουσικους, αλλα σε εμας που εχουμε δουλεψει μαζι του στον ιδιο χωρο ηταν πολυ οκ.

 

 

Τι ενσημα σου colaγε?  :P

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους μουσικους, ΔΕΝ παιζουν γκομενακια μπακ στειτζ. ποιο 15χρονο θα ηθελε να κανει κατι με τον τουρκογιωργη η με τον μπελλο που ηταν φετος μαζι του?

Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.

Η εμπειρία μου είναι ότι πολλές φορές τα 15χρονα χρησιμοποίησαν τις διασυνδέσεις τους με τα πρώτα ονόματα για να με πλησιάσουν.

Κρίμα γιατί πάω μόνο από 18 και πάνω ..... (κύριε αστυνόμε που παρακολουθείς)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ενσημα σου colaγε?  :P

 

βαρεα... ξερεις τι συσκολο ειναι να κουμανταρεις μερικα εξτασιασμενα 15χρονα?

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου