Προς το περιεχόμενο

Δούλεψε το CUBASE 4 STUDIO ΣΕ 64bit Vista


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσωπικά κάτι σε 2πλά λειτουργικά με partition ή wow, δεν τα εμπιστεύομαι (δε λέω οτι δεν δουλεύουν καλά ). Έχω φάει ατελίωτες ώρες να φτιάχνω τα κομμάτια μου και δεν ρισκάρω, όπως επίσης δεν έχω και χρονο για τέτοιου είδους τεστ και φορμαρίσματα.

Όχι χωρίς WOW (Windows On Windows). Εκτός αν εννοείς το wow ως την προσομοίωση που κάνει σε 32bit, πάνω σε 64άρια. Τότε ναι.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε Wiliam αυτό εννοώ. Δεν ξέρω να το εκφράσω με τους όρους σου γιατί τα βίστα τα έβαλα να τα δω όταν ήταν μωρά ακόμα και από τότε δεν θέλω να τα ξαναδώ.

 

Μπορεί να είναι τέλειο λειτουργικό για συγκεκριμένες δουλειές, εμένα όμως δεν μου κάνει.

 

Ας μην δημιουργηθεί yet another flame war.

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No problemo amigo!

Και δεν είναι τέλειο λειτουργικό, εγώ το έβαλα αναγκαστηκά για λόγους ασφαλείας, επειδή είχα βαρεθεί τα κενά των XP με ότι αυτό συμπεριλαμβάνει (ιούς, spyware, malware κλπ κλπ, και να πεις οτι έμπαινα σε περίεργα site ή είχα σπασμένα με ύποπτα κρακ.... τι να πεις).

 

Μόλις βρω πειραματόζωο ;D θα δω και τι γίνετε με τα 7, αν και ακούω καλά λόγια μέχρι στιγμής.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά ;), είναι μία λειτουργία των 64bit vista που επιτρέπει να τρέχουν 32bit εφαρμογές.

Λανθασμένα κατά τη γνώμη μου, ονομάστηκε wow, μιας και windows-on-windows προσομοιοτές,  υπάρχουν απο παλαιότερα, με προσομοιωτές και άλλων λειτουργικών και όχι μόνο για windows, πχ Linux-on-windows, BeOS-on-windows & MacOS-on-windows.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις βρω πειραματόζωο ;D θα δω και τι γίνετε με τα 7, αν και ακούω καλά λόγια μέχρι στιγμής.

 

Τα nehalem κάτι φίλοι λένε ότι κανουν για πειραματόζωα, αλλά τρώνε ρεύμα ειδικά αν τους κοτσάρεις και καμία gtx xxxx ή HDx870.

 

;D

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα nehalem κάτι φίλοι λένε ότι κανουν για πειραματόζωα, αλλά τρώνε ρεύμα ειδικά αν τους κοτσάρεις και καμία gtx xxxx ή HDx870.

 

;D

Σίγουρα σε intel θα κάνω τις δοκιμές μου (τώρα σε nehalem θα είναι, σε penryn, lynfield, bloomfield δεν ξέρω),  αλλά με κάρτες γραφικών δεν ασχολούμαι.

Για να καταλάβεις, έχω στον 4πύρηνο με 6GB ram μία ATI2600pro 512MB ;D ;D ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα σε intel θα κάνω τις δοκιμές μου (τώρα σε nehalem θα είναι, σε penryn, lynfield, bloomfield δεν ξέρω),  αλλά με κάρτες γραφικών δεν ασχολούμαι.

Για να καταλάβεις, έχω στον 4πύρηνο με 6GB ram μία ATI2600pro 512MB ;D ;D ;D

 

Μήπως ΄έχει το σήμα του δαγκωμένου μηλου μπροστά ?

 

(quad physical, 8 logical MP, με ΑΤΙHD2600XT)

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ΄έχει το σήμα του δαγκωμένου μηλου μπροστά ?

 

(quad physical, 8 logical MP, με ΑΤΙHD2600XT)

;D ;DΌχι, αν και δεν θα με χαλούσε να έχω και ένα mac.(δεν είμαι απο τους κολλημένους)

 

Είναι Q6600, 6GB RAM-667Mhz,(θα τις αλλάξω σε 1066 κάποια στιγμή), πάνω σε ένα ASUS P5KR και η ATI HD2600PRO512MB όχι η XT.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου