Προς το περιεχόμενο

Instant printer


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρες συμφορουμίτες,

 

Ας ξεφύγουμε λίγο από τη μουσική και ας πάμε στην φωτογραφία!Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω κάποιο μηχάνημα instant printer. Αρχικά σκεφτόμουν να αγοράσω κάποια φωτογραφική τύπου polaroid αλλά το απέρριψα καθώς δεν ξέρω κατά πόσο είναι λειτουργική. Οι περισσότερες λήψεις πλέον γίνονται με κινητά σόου θέλω κάτι πιο χρηστικό και είδα ότι υπάρχει ολόκληρη κατηγορία εκτυπωτών, οι instant printer. Μετά από αναζητήσεις έχω ψιλοκαταλήξει σε αυτόν http://www.aa-digitalphoto.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=vmj_estore.tpl&product_id=1609&category_id=94&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart (υπάρχει και πιο μεταγενέστερο μοντέλο απλά λέω να προτιμήσω αυτό λόγω χρημάτων). Έχει κάποιος κάποια σχετική εμπειρία? Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο? Επίσης άμα ξέρατε κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που θα μπορούσα να απευθυνθώ θα ήταν χρήσιμο.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου