Προς το περιεχόμενο

ελληνικής μουσικής σκηνής - εργασία


tamasab

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αλήθεια είναι δεν περίμενα να μπω σε κάποιο Α κατηγορία σχήμα , δεν φοβάμαι την σκληρή δουλειά και να ξεκινήσω σε Β η Γ κατηγορία μαγαζί , βλέπω τόσες αφίσες στο δρόμο για μαγαζιά, φαντάζουμε ότι υπάρχον δουλειές..... αλλά από που ξεκινάς ;

 

Είμαι ευλύγιστος μουσικός (ντραμερ), με γνώσεις σε πολλά μουσικά είδη , δεν με πολύ νοιάζει τη Θα παίζω, αυτό που έχει σημασία είναι να παίζω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εχω συστησει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ μουσικους (μιλαμε για ΤΕΡΑΤΑ πειρας' date='τεχνικης και ταυτοχρονα ΠΟΛΥ ικανους σε 2 η και 3 οργανα) σε ονοματα της νυχτας & δυστυχως τους "εφαγαν" καποιοι "ικανοτεροι" μετα απο μια σαιζον...

quote']

καλοι μουσικοι ηταν...καλοι συνεργατες ηταν??μηπως δεν σηκωναν κουβεντα και γιαυτο επαιρναν ποδι???

θυμαμαι οταν δοκιμαζαμε με την μπαντα μου μπασιστες,ειχαν ερθει καποιοι εξερετικοι και τους στειλαμε στον αγυριστο επειδη δεν ηξεραν τι σημαινει συνεργασια!!

καταληξαμε να παιζουμε χρονια με ενα παλικαρι που επαιζε απλα αξιοπρεπως αλλα ητανε γαμω τα παιδια.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο,το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ειναι αυτο που λες (ΠΟΛΥ πιο σημαντικο απο το να παιζεις παπαδες) αλλωστε αυτο ισχυει σε ΟΛΕΣ τις δουλειες,σε ολο τον κοσμο, ,οχι μονο στη νυχτα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου