Προς το περιεχόμενο

Μπασσα Hagstrom


ozmo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω ολους τους συμφορουμιτες..

 

Εχει κανεις ιδεα τι παιζει με τα μπασσα Hagstrom?? Για τις κιθαρες εχω διαβασει στο φορουμ τα καλυτερα λογια αλλα για μπασσα τπτ.

Με ψηνει να αγορασω αυτο

http://www.thomann.de/gr/hagstrom_fxb520_geb.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Έπαιξα με ένα Hangstrom σε μία πρόβα (άνηκε στον ιδιοκτήτη του στούντιο) και με είχε αφήσει με το στόμα ανοιχτό!!! Απίστευτος ήχος και sustain και playability... Με το που γύρισα σπίτι ήθελα να το αγοράσω αλλά έπεσαν οικονομικές δυσκολίες που κρατάνε ακόμα!!!χιχιχι... Γενικά για τα λεφτά τους εγώ πιστεύω πως είναι πάρα πολύ καλά όργανα κρίνοντας από το ένα που έπαιξα (πράγμα το οποίο κάνει τη γνώμη μου κάθε άλλο παρά αντικειμενική!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και εγω στην αρχη αυτο λιγουρευομουν αλλα μετα παρατηρησα οτι ειναι short scale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω στην αρχη αυτο λιγουρευομουν αλλα μετα παρατηρησα οτι ειναι short scale.

Αυτό ΔΕΝ έπρεπε να το πεις μπροστά στον Κώστα....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω στην αρχη αυτο λιγουρευομουν αλλα μετα παρατηρησα οτι ειναι short scale.

Μεγάλος είσαι, που θα πάει, θα μικρύνεις.........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ μολις ξαναδιαβασα το τοπικ του audiokosta  για τα short scale... μωρε λες τελικα να παρω αυτο? ομολογω  οτι με ενα που ειχα παιξει (washburn ηταν ??)μου ειχε κανει καλη εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... μωρε λες τελικα να παρω αυτο? ομολογω  οτι με ενα που ειχα παιξει (washburn ηταν ??)μου ειχε κανει καλη εντυπωση.

 

Οχι αν δεν παίξεις λίγο διάστημα με short scale να δεις αν σου κάθεται

Οχι αν δεν έχεις τη διάθεση να καταρίψεις μέσα σου διάφορους μπασιστικούς μύθους

Οχι αν πιστεύεις ότι γενικά size matters

Οχι αν δεν μπορείς να αδιαφορήσεις για τα μικρόμυαλα σχόλια των γκουρού (γεμάτος ο τόπος)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αν δεν παίξεις λίγο διάστημα με short scale να δεις αν σου κάθεται

Οχι αν δεν έχεις τη διάθεση να καταρίψεις μέσα σου διάφορους μπασιστικούς μύθους

Οχι αν πιστεύεις ότι γενικά size matters

Οχι αν δεν μπορείς να αδιαφορήσεις για τα μικρόμυαλα σχόλια των γκουρού (γεμάτος ο τόπος)

 

Το μονο που με προβληματιζει απο τα παραπανω ειναι που θα βρω ενα μπασσο για λιγο

οσο για τα υπολοιπα δεν εχω προβλημα.

 

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις  ;)  ;)  ;)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου