Προς το περιεχόμενο

Studio με synthesizers


spyrusthevirus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

θέλω να βρω στούντιο που να έχει synthesizers για πρόβα και/ή ηχογράφηση. Δεν εννοώ τα workstations όπως korg κλπ, κάτι περισσότερο σε moogs, modulars, drum machines, effects, τέτοια φάση.

Απλά ψάχνω να παίξω με νέα πράγματα, δεν θέλω κάτι συγκεκριμένο. νομιζω η ερώτηση μπορει να ειναι "παίζει κάποιο στούντιο που να χει επενδύσει σοβαρά σε εξοπλισμό συνθ "?.

Ψάχνω για πάτρα αλλά δεν περιμένω να παίζει κάτι. Αν υπάρχει κατι στην αθήνα με ενδιαφέρει παρόλαυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...παίζει κάποιο στούντιο που να χει επενδύσει σοβαρά σε εξοπλισμό συνθ?

Οπου "σοβαρα" = Moog, Modulars, drum machines, effects? Αν υπαρχει καποιο Kronos ας πουμε, δεν σου κανει ε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E όχι προφανώς και δεν του κάνουν! Προς τί η ειρωνία, δεν καταλαβαίνω... Anyway!

 

Φίλε μου τσέκαρε αυτό: http://www.artracks.gr/el/%CE%B5%CE%BE%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%BB%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B1-%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CE%AC%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD-artracks/

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E όχι προφανώς και δεν του κάνουν! Προς τί η ειρωνία, δεν καταλαβαίνω.

Δεν ειναι ειρωνεια, ειναι απορια. Οταν διαβαζω στο ιδιο ποστ "moogs, modulars, drum machines...ψάχνω να παίξω με νέα πράγματα...παίζει κάποιο στούντιο που να χει επενδύσει σοβαρά σε εξοπλισμό συνθ..." μου γενναται η απορια αν οντως θεωρει καποιος "νεα πραγματα" το 2015 τα Moog και τα modular synths, και αν θεωρει επισης "μη-σοβαρο" τον εξοπλισμο της πλειοψηφιας των στουντιο που δεν διαθετουν καποιο Moog ή modular synth.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου