Προς το περιεχόμενο

Ibanez S320


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ακουσει πολλα καλα σχολια για την συγκεκριμενη κιθαρα...και γενικοτερα με το συστημα της Ibanez ZR (Zero Resistance) tremolo system ειναι ενα οργανο που για τα λεφτα του δεν βρισκεται παρομοιο (πιστευω)!!!

δειτε κριτικες..

http://reviews.harmony-central.com/reviews/Guitar/product/Ibanez/S320-WK/10/1

 

παρολα αυτα..θα ηθελα πολυ να ακουσω τις γνωμες σας..(ειτε θετικες,ειτε αρνητικες..) :)

Οι καλύτερες ιδέες μας έρχονται από άλλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα οτι καλυτερο σε value for money αν σκεφτεις οτι μονο το zr κοστιζει γυρω στα 250 ευρω κ ολη η κιθαρα με μια μικρη εκπτωση 340-350...!Σε αυτα τα χρηματα ειναι η πρωτη που προτεινω κ μετα shecter cort κλπ. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου επεσε στα χερια μου μια s 670fm απο ενα φιλο.Η κιθαρα ηταν απαραδεκτη και το λεω εγω που ημουν κολημενος με τη σειρα s αλλα με τα μοντελα της δεκαετιας του 90 που ηταν πολυ προσεγμενα και ειδικα τα ακριβα.Το τρεμολο κορυφη αλλα γεματη dead post, οι μαγνητες αδιαφοροι και γενικα δεν ειχε γινει καλη δουλεια στο τασταρισμα.Μου φανηκε κατασκευη αρπα κολλα.Κορεα βλεπεις.Η για να μην κατηγορω αδικα ισως ηταν στο συγκεκριμενο κοματι το ελλατωμα

Τα japan εχουν μεγαλη διαφορα.Οσες s prestige του 2009 εχω παιξει ειναι πολυ καλες.

Βεβαια εχουν σχεδον 1000 ευρω διαφορα.

Η γνωμη μου ειναι αν παρεις s να κοιταξεις την κιθαρα ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΑ πριν την αγορασεις.

Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως δεν ξέρω αν ισχύει αλλά έχω ακούσει πως έχει πρόβλημα με το κούρδισμα..λογω της ιδιαιτερότητας του τρεμολου της.. ισχύει?αν ξέρει κάποιος και εχει ασχοληθεί με το συγκεκριμένο όργανο ας μου μου πει γιατί με ενδιαφέρει πολυ.. ;D

Οι καλύτερες ιδέες μας έρχονται από άλλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου