Προς το περιεχόμενο

Ζεστό απ'το φούρνο :)


anjelinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

... συγνώμη. αυτό που ήθελα να πώ είναι ... αυτό είναι ένα τραγούδι που ηχογραφήσαμε με τη μπάντα μου πριν λίγες μέρες, που μας φαίνεται καλό.

 

Δεν είναι rock, είναι καρα-πόπ, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.

 

Θα με ευχαριστούσε πολύ να ακούσω και μια δεύτερη γνώμη, πιο αντικειμενική απο τη δική μου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακουσα νωριτερα, αλλα δεν εγραψα κατι επειδη το ειδος δεν ειναι του γουστου μου.

 

Ενω ακουγεται αξιοπρεπέστατο παραπέμπει συνθετικά, στιχουργικά και ενορχηστρωτικά σε Πυξ Λαξ τους οποιους εχω απωθησει απο τα ακουσματά μου.

 

Κατα τα αλλα νομιζω οτι καποιος με λιγοτερο ιδιοτροπο γουστο θα το εκτιμουσε ιδιαιτερα και δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο αλλα τραγουδια του ειδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα... Καταρχάς είναι ωραίο... Ας ξεκινήσουμε με αυτό... Αλλά αυτό το μπουζούκι είναι ρε αδερφάκι μου πολύ βαρύ... Η φωνή θέλει λίγο δουλίτσα γενικά.. (ο τραγουδιστής σας γουστάρει τον ρέμο??? γιατί φένεται να προσπαθεί να του μοιάσει)...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Εντεχνολαικό , με μοντέρνα στοιχεία . Δεν είναι κακό , απλώς δεν είναι του γούστου μου . Πυξ Λαξ-κίζει επικίνδυνα . Και κάτι που δεν έχει να κάνει με σας , αλλα όποτε ακούω -ακόοοομα ένα- τραγούδι να περιέχει την λέξη "ψυχή" στους στίχους του , το ακούω με μισό αυτί (κατά το "βλέπω με μισό μάτι)  ;)

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου