Προς το περιεχόμενο

Edirol Orchestral presets


ilias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟ CUBASE SX 2 ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ORCHESTRAL ΤΗΣ EDIROL. ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΟ PROJECT DΟΥΛΕΜΕΝΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡA ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΡΥΘΜΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ ΤΑ ΠΡΟΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟYΛΕΙΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΥΝ ΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΤΑ PROJECT ΜΟΥ.ΤΑ AUDIO ΚΑΝΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ¨.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το edirol και το cubase είναι γνήσια;

Έχω την εντύπωση πως τα σπασμένα προγράμματα έχουν κάποια τέτοια προβληματάκια, κυρίως τα vstiΆs

Όχι πως ντε και καλά δεν μπορεί να συμβαίνει κάτι άλλο. Δεν ξέρω και πως λειτουργεί το orchestral.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε:

System >File

Εκει μπορεις να σωσεις User Tones, Performances σε αρχεια που τα διαβαζει το EDIROL.Το μονο που θα εχεις να κανεις οταν ανοιξεις το Cubase θα ειναι να ανοιξεις αυτα τα αρχεια.

Ελπιζω να βοηθησα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την οργανοθεσία που έχεις δημιουργήσει την αποθηκεύεις στο perfomance, όπως είπε και ο airborne. Αποθηκεύονται και τα volume, pan.

Τώρα, δεν γνωρίζω αν στο perfomance αποθηκεύονται και οι επι μέρους ρυθμίσεις της χροιάς του κάθε οργάνου, αλλά κάπως θα γίνεται κι αυτό. em.icon.wink.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου