Προς το περιεχόμενο

Δοκιμάζω τις γνώσεις σας. 4WD.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το όχι "ιδιαίτερα" γνωστό κομμάτι βρίσκεται σχεδόν πάντα στο live playlist μας. Δοκιμάζω τις μουσικές σας γνώσεις. Ποιοί από σας το γνωρίζουν (αν βέβαια η προσέγγισή μας είναι ο.κ.) : ???)

4_Wheel_Drive_-....mp3

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα έκανα βρε συ!!... ;D ;D

 

Εξάλλου τα κλιπς είναι όλα πολύ προσεγμένα.. ;)

(μου αρέσε πολύ η κιθάρα που είναι παναρισμένη αριστερά, για πες τίποτα για δαύτη..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα έκανα βρε συ!!... ;D ;D

 

Εξάλλου τα κλιπς είναι όλα πολύ προσεγμένα.. ;)

(μου αρέσε πολύ η κιθάρα που είναι παναρισμένη αριστερά, για πες τίποτα για δαύτη..)

Κατ' αρχάς ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Καταλαβαίνω και το χίούμορ, μην ανησυχείς, και 'γω πλάκα κάνω. (Το β' όμως ισχύει).

Η "αριστερή" κιθάρα (όπως λέμε ο αριστερός ψάλτης) είμαι 'γω με μία Fender Stratocaster '54 re ('94 anniversary)-Boss DD 3 (πριν τη προενίσχυση για να είναι πιο έντονο το εφφέ στο β' μέρος)-Mesa Boogie dc 2 (lead channel)- Marshall Anniversary series cabin 1x12.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το όχι "ιδιαίτερα" γνωστό κομμάτι βρίσκεται σχεδόν πάντα στο live playlist μας. Δοκιμάζω τις μουσικές σας γνώσεις. Ποιοί από σας το γνωρίζουν (αν βέβαια η προσέγγισή μας είναι ο.κ.) : ???)

 

To κομματι δεν το γνωριζω αλλα μπορω να πω, ακουγοντας σας πρωτη φορα, οτι ειστε ενα πολυ δεμενο σχημα. Πολυ καλη και η ποιοτητα της ηχογραφησης. Δε θαφτηκε κανενα οργανο πραγμα σημαντικο οταν υπαρχουν δυο κιθαρες.

Μου εκανε εντυπωση και η καλη προφορα του τραγουδιστη.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να πω οτι ήμουν μέγας cheater, το κομμάτι δεν το ήξερα ,το διαδίκτυο όμως το ήξερε!!... :D ;D ;D ;D

 

Όσο για την συνεργασία, εσείς είσαστε έτοιμη δουλεμένη μπάντα..

Το πολύ πολύ να έρθω σε καμμιά πρόβα να σας χαζέψω λιγουλάκι και να κάνουμε και κανένα jam... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ καλό ηχογράφηση και δεμένο αποτέλεσματα.

 

Και παραδόξως, ο τραγουδιστής είχε τόσο καλή προφορά που θα μπορούσε να με μπερδέψει σε blind άκουσμα.

 

Έχετε τίποτα δικό σας να δείξετε, myspace, ιστοσελίδα ;

 

Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε, όπως και να έχει.

Kairos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ καλό ηχογράφηση και δεμένο αποτέλεσματα.

 

Και παραδόξως, ο τραγουδιστής είχε τόσο καλή προφορά που θα μπορούσε να με μπερδέψει σε blind άκουσμα.

 

Έχετε τίποτα δικό σας να δείξετε, myspace, ιστοσελίδα ;

 

Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε, όπως και να έχει.

Αυτή η φάση της μπάντας δεν έχει δική της δουλειά. Μόνο διασκευές σε γνωστά και άγνωστα κομμάτια που μας αρέσουν πολύ.

Πάντως ευχαριστώ για τα καλά λόγια.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για την συνεργασία, εσείς είσαστε έτοιμη δουλεμένη μπάντα..

Το πολύ πολύ να έρθω σε καμμιά πρόβα να σας χαζέψω λιγουλάκι και να κάνουμε και κανένα jam... ;)

Πρέπει να κάνουμε καμμιά συνεργασία με έτερες δυνάμεις γιατί δεν ανεβαίνουμε τώρα τελευταία στις ψηλές θέσεις του hit parade.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου