Προς το περιεχόμενο

Διασκευή παραδοσιακού κομματιου (βασιλική) στα χνάρια του Ζιώγαλα


funky_bassman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.... Αλλά μπράβο που είχες το θάρρος να το ανεβάσεις :) )[/size]

To έκανε τη Παρασκευή μετά τα ρακιά που κατέβασε...μετά ήταν πολύ αργά για να το πάρει πίσω...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1ον ισχύει αυτό που λέει ο φίλτατος marathon (αν και συνέχισα σε μπύρες και μετά το έγραψα κατά τις 4 το πρωί) και 2ον γιατί να μην έχω το θάρρος να το ανεβάσω? Αφού το ξέρω πως είναι αθλιο δεν περίμενα καλά λόγια...η μουσική με ενδιαφέρει αν αρέσει σε κάποιους και η ιδέα της ενορχήστρωσης και λίγο η παραγωγή... η φωνή είναι αναγκαίο κακό... ;)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περιέργεια είναι κακό πράγμα, αλλά θα το ακούσω γνωρίζοντας τους κινδύνους και με προσωπική ευθύνη.

Μετά απλά θα έρθω ευγενικά ευγενικά και θα κράξω :o :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία... Πολύ χαίρομαι... κράξε ελεύθερα... δεν υπάρχει παρεξήγηση... πες αν θες όμως και καμία γνώμη για το σημείο που με ενδιαφέρει (μουσική, ενορχήστρωση)... αν θες βέβαια... μπορείς να το κράξεις και αυτό!!!! χαχαχαχαχααχαχαχαχα!!! (σχολάω σε μισή ώρα και είμαι μέσα στην τρελή χαρά!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ομολογουμένως είμαι επηρεασμένη από τα σχόλια των παραπάνω.

Αλήθεια προσπάθησα να το ακούσω με όσο το δυνατόν λιγότερη προκατάληψη... αλλά ρε μπάσμαν... μπα σε καλό σου μου φτιαξες τ' απόγευμα...!

 

Όπως και να χει, δούλεψέ το, σκέψου το, βρες τραγουδιστή και ξαναστείλτο!

 

Να ξέρεις πως θα το ξανακούσω πάντως (και αυτό έχει γίνει μόνο με tracks από longshadow, trigga και Spyrosch) ως ώρας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρατήστε αυτό που ανέβασα και πηγαίντε και ακούστε αυτό που ανέβασε ο audiokostas!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ!!!!εγώ βρήκα τραγουδίστρια και θα το ξαναανεβάσω!!!!!οπότε μπορεί κάποιος να σβήσει το παρών ποστ για να μην είμαι τελειως ρεζίλι!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου