Προς το περιεχόμενο

In-Ear Monitors


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω τα shure e2c, τσεκαρε www.shure.com. Τρομερος ηχος και ξεχωριζε πολυ καλα στο αυτι, οπως επισης και απιστευτος ηχος για ακουστικα ψειρες οταν τα χρησημοποιεις με disc man. Tο μεγαλο κακο ομως ηταν στο 3ο live που τα χρησημοποιησα τραβηχτηκε λιγο το καλωδιο και κοπηκε απο το ακουστικο. Τα ξαναεκανα αλλα με το παραμικρο χαλανε τωρα. Αυτο βασικα ειναι γενικο κακο για τα ακουστικα ψειρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι παρα πολυ καλα μονιτορ για μπασο. Δεν ειχαν τριξει ποτε, που συνηθως οι ψειρες διαλιονται οχι μονο τριζουν. Σου λεω το μονο κακο που βρηκα σ'αυτα τα ακουστικα ειναι οτι κοπηκαν πολυ ευκολα... :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Χρησιμοποιώ το SENNHEISER EW 300 IEM G2 (πομπό/δέκτη) και ακουστικά της Future Sonic (Custom).

Aν εξαιρέσεις ότι σε απομονώνουν από το περιβάλλον είναι ok

Και φυσικά να κάνει και καλή δουλειά ο stage engineer, βασικά νομίζω ότι προτιμώ μια κακή μίξη σε stage monitors παρά σε in-ear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου είναι ότι καλήτερο για ένα μουσικό ή ενα τραγουδιστή.Εγω απο τότε που τα πήρα δε μπορώ να δουλέψω χωρις αυτά!Καλό είναι να δώσεις κανα φράγκο παραπάνω για να το ευχαριστιθείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου