Προς το περιεχόμενο

προβλημα με καταχωρηση αγγελιας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,

 

προσπαθουσα να ανεβασω μια αγγελια στην καηγορια "διαφορα"  αλλα οταν παταω "προσθηκη καταχωρησης" βγαινει το εξης μνμ...

 

Συνέβη ένα σφάλμα!

Η αγγελία σας στάλθηκε επιτυχώς και βρίσκεται στη διαδικασία ελέγχου για τη δημοσίευση της. Η δημοσίευση της έγκειται στους Νόμους και Κανόνες δημοσίευσης αγγελιών του Noiz.gr. Αμέσως μετά θα μπορείτε να προσθέσετε εικόνες.

Πίσω

 

εχω κανει κατι λαθος?γιατι πριν απο κανα μηνα που ειχα ανεβασει αγγελια για μια πεταλιερα δεν μου ειχε βγαλει αυτο το μνμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατηγορία "Διάφορα" συμπεριλαμβάνει αντικείμενα που δεν εμπίπτουν στις άλλες κατηγορίες, αλλά που όμως έχουν κάποια σχέση με μουσική ή/και μουσική τεχνολογία. Η προειδοποίηση αυτή προφανώς υπάρχει σαν δικλείδα ασφαλείας επειδή παλαιότερα διάφοροι έβαζαν από ρουλεμάν μέχρι ελαιοχρωματισμούς. Θα την ελέγξει ο admin, όμως μέχρι να γίνει αυτό κοίτα μήπως εμπίπτει αλλού...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγγελία σας στάλθηκε επιτυχώς και βρίσκεται στη διαδικασία ελέγχου για τη δημοσίευση της.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0438zezfN0Y

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα,

 

Η κατηγορία "Διάφορα" συμπεριλαμβάνει αντικείμενα που δεν εμπίπτουν στις άλλες κατηγορίες, αλλά που όμως έχουν κάποια σχέση με μουσική ή/και μουσική τεχνολογία. Η προειδοποίηση αυτή προφανώς υπάρχει σαν δικλείδα ασφαλείας επειδή παλαιότερα διάφοροι έβαζαν από ρουλεμάν μέχρι ελαιοχρωματισμούς. Θα την ελέγξει ο admin, όμως μέχρι να γίνει αυτό κοίτα μήπως εμπίπτει αλλού...

 

φιλικα φιλε magicu.

:)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το guitar hero δεν υπαρχει για ps3? ;D

 

Με προλαβες ! Το απολυτο μουσικο εργαλειο και δεν εχει μπει σε αγγελια ακομη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το χα σκεφτει!

εχω και εγω ενα μπλουζακι που δεν μου κανει πια και εχει πανω μια κιθαρα ζωγραφισμενη!

θα την βαλώ αγγελια το βραδυ..... :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου