Προς το περιεχόμενο

Να την αγοράσω ή παίζει καμιά απατεωνιά;; (Ebay)


Fenderikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα τόσα που διαβάζω τελευταία για fake και replicas φοβήθηκε το μάτι μου! Οι έμπειροι παρακαλώ ας βοηθήσουν αν μπορούν από τις φώτο να κρίνουν αν το όργανο είναι original. http://cgi.ebay.com/Eric-Johnson-Fender-Stratocaster-Strat-Candy-Apple-Red_W0QQitemZ270503135608QQcmdZViewItemQQptZUK_Musical_Instruments_Guitars_CV?hash=item3efb3e4978

 

----------------------------

Σημείωση: Μιλάμε για μια

Eric Johnson Fender Stratocaster Strat Candy Apple Red

ej-strat-car-front.jpg.ca3832cce7befa362be1a58e47995568.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Με τα τόσα που διαβάζω τελευταία για fake και replicas φοβήθηκε το μάτι μου! Οι έμπειροι παρακαλώ ας βοηθήσουν αν μπορούν από τις φώτο να κρίνουν αν το όργανο είναι original. http://cgi.ebay.com/Eric-Johnson-Fender-Stratocaster-Strat-Candy-Apple-Red_W0QQitemZ270503135608QQcmdZViewItemQQptZUK_Musical_Instruments_Guitars_CV?hash=item3efb3e4978

 

Καταρχάς δεν μπορείς να την "αγοράσεις", πρέπει να την κερδίσεις, και ποιος σου είπε ότι δεν την παρακολουθώ κι εγώ, για παράδειγμα (τελείως τυχαίο)??  ;D ;D ;D

 

Καταδεύτερον, τσέκαρε το feedback του πωλητή, δες ότι μπορείς να πληρώσεις με paypal και σταμάτα να ανησυχείς.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι έχεις δίκιο που λες ότι πρέπει να την κερδίσω, το feedback το έχω τσεκάρει είναι 100% αλλά με λίγες σχετικά πωλήσεις (450). Εντύπωση μου έκανε που δεν έχει ποντάρει κανείς και σκέφτηκα μήπως παίζεται τίποτα. Άντε το βράδυ θα δώσουμε μάχη tgl ποιος θα την πάρει!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι έχεις δίκιο που λες ότι πρέπει να την κερδίσω, το feedback το έχω τσεκάρει είναι 100% αλλά με λίγες σχετικά πωλήσεις (450). Εντύπωση μου έκανε που δεν έχει ποντάρει κανείς και σκέφτηκα μήπως παίζεται τίποτα. Άντε το βράδυ θα δώσουμε μάχη tgl ποιος θα την πάρει!  ;D ;D ;D

 

Φίλε μου, 450 πωλήσεις είναι ΠΟΛΛΕΣ. Μπορεί να μην έχει καν τόσες, παίρνεις feedback και σαν αγοραστής.  ;)

 

Εκτός αν είναι κανένας τύπος που πούλαγε... γραμματόσημα και κονκάρδες  ;D και ξαφνικά τον βλέπεις να πουλάει καμμιά κιθάρα... σε τέτοιες περιπτώσεις ανησυχώ. Απλά γιατί μπορεί να είναι άσχετος και να μην έχει περιγράψει σωστά το προϊόν, ή να τον έχουν κοροϊδέψει.

 

Τέλος, η τιμή που έχει η κιθάρα είναι καλή, αυτή τη στιγμή, αλλά φοβάμαι ότι θα πάει αρκετά κοντά στην τιμή που θα μπορούσες να την πάρεις από ευρωπαϊκό μαγαζί...  :-\ 'Ιδωμεν όμως! Καλή επιτυχία!  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην την παρεις θα την παρω εγω. Εχω μια ασθενεια που με κανει να αγοραζω οτιδηποτε ειναι CAR.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην την παρεις θα την παρω εγω. Εχω μια ασθενεια που με κανει να αγοραζω οτιδηποτε ειναι CAR.

 

Δείξε χαρακτήρα! Μην υποκύπτεις στον πειρασμό! Μπορείς να το πολεμήσεις σου λέω!  :D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω περιέργεια να δω πόσα θα φτάσει πάντως. Και τι επιθυμητή τιμή έχει βάλει ο πωλητής επίσης.

Είναι κούκλα όμως... τόσο όμορφη που θα παίζει σφαίρα!! 32α στα 240!! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εχω μια ασθενεια που με κανει να αγοραζω οτιδηποτε ειναι CAR.

 

Καρωτίτιδα.   :D

 

 

-----

(Πανέμορφη είναι και κατά πάσα πιθανότητα μια πολύ καλή strat). Εγώ αν ήμουν σε αναζήτηση strat μπορεί και να την παρακολουθούσα.

 

 

(Έκανα edit το πρώτο post για να εξακολουθήσει να έχει νόημα η συζήτηση αφού εξαφανιστεί η δημοπρασία απο το  ebay).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κέρδισα τελικά!

Τιμή 920λίρες +45 μεταφορικά φουλ ασφαλισμένη από Τσεχία =1080 ευρώ για καινούρια eric johnson; :-X

Να χαρώ και να πληρώσω τώρα ή μας δουλεύει ο τυπάς;;; 500 ευρώ κάτω από τιμή dv247; Μπας και είναι καμμιά bach τσέχικη ντυμένη eric johnson;

 

Τέλος πάντων.. ελπίζω να πάνε όλα καλά και να την έχω σύντομα στα χέρια μου. Θα δείξει...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κέρδισα τελικά!

Τιμή 920λίρες +45 μεταφορικά φουλ ασφαλισμένη από Τσεχία =1080 ευρώ για καινούρια eric johnson; :-X

Να χαρώ και να πληρώσω τώρα ή μας δουλεύει ο τυπάς;;; 500 ευρώ κάτω από τιμή dv247; Μπας και είναι καμμιά bach τσέχικη ντυμένη eric johnson;

 

Τέλος πάντων.. ελπίζω να πάνε όλα καλά και να την έχω σύντομα στα χέρια μου. Θα δείξει...  :)

 

Μεγειά!

 

Και για τη χάρη που σου κάναμε να μη τη χτυπήσουμε, clips και photos μόλις έρθει!  ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου