Προς το περιεχόμενο

Drum Pedal Contest


Spiros Poullos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο ξέχασες...

 

http://www.thomann.de/gr/ludwig_l201_speed_king_pedal.htm  ;D

 

καλο ειναι αλλα πρεπει να εχεις 2-3 για να τα αλλαζεις οταν σπανε... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστόοοοοοοοοςτ..!!! αν και να σου πω την αλήθεια δε νομιζω να το χρησιμοποιει και κανενας...

 

Ναι, πλέον θεωρείται ξεπερασμένο, αν και παραμένει εκπληκτικό πετάλι. Ακόμα και το τρίξιμό του είναι ωραίο... 

 

 

καλο ειναι αλλα πρεπει να εχεις 2-3 για να τα αλλαζεις οταν σπανε... ;D

 

Μπα, έχω ένα 20 χρόνια και δεν έχει πάθει τίποτα. Βέβαια, τα τελευταία χρόνια δεν το πολυχρησιμοποιώ γιατί φοβάμαι μην το σπάσω!  ;D 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το dw 5002 ποια η γνώμη σας? ???

 

πολυ καλο πεταλι για τα λεφτα του φίλε

δηλ αναμεσα σε eliminator - iron cobra - dw 5000 χαλαρα dw

αν και όπως ειπα πιο πανω προτιμω να σκασω 150€ παραπανω για axis ή demon drιve και να μπορω να το κανω απο διπεταλο 2 πεταλια γιατι οπως και ναχει αν εισαι μεταλλας καποια στιγμη το διπεταλο πρεπει να γινει δικασσο...

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον φιλε απο αυτα στη λιστα εχω δοκιμασει για αρκετο καιρο Axis longboards, DW 5000 και Pearl demon drive.Η ψηφος μου παει στα demons γιατι βρίσκεις ευκολα τη ρυθμιση που θελεις και ειναι ελαφρια αλλα οχι τοσο ''βουτυρο'' οσο το Axis.To DW ειναι κλασσικο και σκυλι και δεν απογοητευει αλλα το Pearl καλύτερο.

 

Καταπληκτικο πεταλι ειναι και το Trick Pro1v , πολυ δημοφιλές στην Αμερικη αλλα δεν εχει καθολου αλυσιδα και θελει χρονο να το συνηθισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον φιλε απο αυτα στη λιστα εχω δοκιμασει για αρκετο καιρο Axis longboards, DW 5000 και Pearl demon drive.Η ψηφος μου παει στα demons γιατι βρίσκεις ευκολα τη ρυθμιση που θελεις και ειναι ελαφρια αλλα οχι τοσο ''βουτυρο'' οσο το Axis.To DW ειναι κλασσικο και σκυλι και δεν απογοητευει αλλα το Pearl καλύτερο.

 

Καταπληκτικο πεταλι ειναι και το Trick Pro1v , πολυ δημοφιλές στην Αμερικη αλλα δεν εχει καθολου αλυσιδα και θελει χρονο να το συνηθισεις

 

Απο το στομα μου το πηρες..Το trick pro V1 ξεχασαμε να βαλουμε...

Θεωρειται σαν το το aXIS στην ιδια κατηγορια, γρηγορων πεταλιων..

Αλλα πολυ marketing ομως..

Παντως δεν πιστευω εδω στην Ελλαδα να το εχει δοκιμασει κανεις...

Λιγο δυσκολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετάλια σαν το Trick Pro και Drumnetics αποσο ξερω δεν υπαρχουν στην Ελλάδα...

θα ηθελα να παρακαλεσω ο καθενας για το καθε πεταλι που βαζει την ψήφο του να το εχει παιξει το πεταλι και να καταθετει και την αποψη του...πχ ειδα μια ψηφο για το drumnetics...αυτος που το ψηφισε το εχει παιξει..? μηπως το εχει..?αμφιβαλλω...αν ειμαι λαθος ομως ας μας καταθεσει την γνωμη του μη πετατε μια ψηφο ετσι και μετα ουτε σχολιο...μ*****α ειναι

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα AXIS ειναι εκπληκτικα πεταλια, αλλα δεν θα τα ελεγα πιο all around οπως ta eliminator λογω βαρους οπως καποιος ανεφερε πιο πανω...

Παντως οπως και να εχει καθε πεταλι χρειαζεται τον καιρο του και αρκετο λιωσιμο στις ρυθμισεις για να το στρωσεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου