Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά LAPTOP


.:DareDeviL:.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν.... θα στα ξαναγράψω γιατί......!!!!!!@#%$%^%$^^$%!!!!!!!

Turbo -X BY FAR!!!!! Έχω 3 στο σπίτι και δεν έχουν κανένα πρόβλημα....

Είναι κινέζικα βεβαίως, ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ, αλλά το Πλαίσιο τα υποστηρίζει με χίλια μιά και είναι δικά τους...

Σε όλα τα υπόλοιπα θα πληρώσεις 200 ευρωπουλάκια παραπάνω για την φίρμα....

άλλη φορά θα σας γράψω και την πονεμένη μου (και πολύ μακρόχρονη!!!) ιστορία του ειδυλίου μου με τους apple και την rainbow...

-ex- grave digger................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή με εμάς δεν θα βγάλεις άκρη (και πολύ λογικά), ψάξε στο google για reviews και προβλήματα για τα μοντέλλα που ενδιαφέρεσαι  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TurboX και απο μενα

 

παιρνεις πολλα περισσοτερα(specs) για πολυ λιγοτερα (euro)

 

2 χρονια μεσα σε club,καπνο,σταχτη,ποτα,SUBWOOFER δε λεει να χαλασει(εχω 3 χρονια εγγυηση) να μου δωσουν καινουριο.

 

αμεσω service,χωρις να σου το στελνουν απο δω και απο εκει.

 

απο τα πιο σημαντικα κριτηρια για αγορα λαπτοπ αν παρεις PC κατεμε ειναι το service/support.τα specs λιγο-πολυ ιδια ειναι σε ολες τις εταιρειες.

 

TURBOX και ασε τους αλλους να πλερωνουν εμφανιση,λαμπακια και ταμπελες  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια xαρά!

ψάχνω κ γω laptop αλλά δεν εχω ιδέα τι υπάρχει εκεί έξω :P τα τελευταία 3 χρόνια έχω εναν acer aspire που μ εχει ταλαιπωρήσει αρκετά και μιας κ βγηκε η επιδότηση απο το YPEPTH είπα να πάρω κατι καλό. Τι πρέπει να προσέξω? Έλεγα κάτι σε Sony Vaio ή Toshiba αλλά μέχρι 1200 ευρώ μπορώ να βρω κατι καλό? Όσον αφορά τον Acer μιας κ ρωτάς, τα προβλήματα που μου εμφάνισε ήταν οτι σερνόταν ο επεξεργαστής του (αργούσε να φορτώσει στο άνοιγμα και να ανοίξει σελίδες) και ξεσυνδεόταν απο το ασύρματο δίκτυο όποτε ήθελε ρεπό. Επίσης, το ανεμιστηράκι έκανε αρκετη φασαρία (βλέπε boεing 737 στην απογείωση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου