Προς το περιεχόμενο

απογευματινη ηχογραφηση..


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραια πραγματα................................το επομενο παρακαλω να μην ειναι srv...............

Μπράβο ρε Takis!!! Έχεις ωραίο feeling και ήχο ;)

Απλά και εγώ θέλω να ακούσω εσένα και τη ...γυναίκα σου σε κάτι μη-SRV ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ημουνα έτοιμος με το φτυάρι....αλλά φίλε' date=' μου άνοιξες την όρεξη!!! Νομίζω ότι μιας και έρχονται γιορτές το καταλληλότερο δώρο για σένα είναι ένα καουμπόικο καπέλο, ένα πέτσινο με κρόσσια και είσαι έτοιμος για το πανηγ....εεε...τη σκηνή! Επίσης, πιστεύω να ξέρεις ότι με αυτό το κομμάτι γα#^ς!!![list']

PS1: έχουμε εκκρεμότητες που πρέπει να....ικανοποιήσουμε!

PS2: βλέπω ότι είχες ραγδαίες εξελίξεις σε όλους τους τομείς

PS3: το χαλάκι της Fender ήρθε μαζί με τον Bandmaster?

 

λοιπον πες μου οτι εισαι αυτος που νομιζω και ας πεθανω... :lol:

την εκφραση"με αυτο το κομματι γα$^ς,την λεω μονο με καποια συγκεκριμενα ατομα..(kotsadoros,καρυδης,βραχλιωτης κτλ.. :lol: :lol: )"

 

PS1:να εισαι σιγουρος οτι θα τις ικανοποιησουμε και θα μας βοηθησει και ο Kotsadoros σε αυτες :wink:

PS2:ναι εχω οντως ραγδαιες εξελιξεις θα σε παρω και τηλ να στα πω γιατι ειναι πολλα :D

PS3: :lol: :lol:

 

καλα καταλαβα ετσι;;(για το ποιος εισαι.. :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλός ο παίκτης! Ωραίος' date=' καθαρός ήχος, καλό groove, και έχοντας ένα ψιλοκόλλημα με τα vintage όργανα, γουστάρω πολύ που χρησιμοποιείς τον Bandmaster.

Παρεμπιπτόντως, ο άσπρος ενισχυτής με το φινιστρίνι, στο βάθος αριστερά της τελευταίας φωτογραφίας, τι μάρκα είναι; :-)[/quote']

 

Thanks haris! :)

o BANDMASTER για blues ειναι κα^#α!!

ο ασπρος ..ενισχυτης :lol: ειναι μαρκας AVANT-DAVOLINE..κατι τετοιο λεει επανω..δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι η μαρκα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fenderiarhs-elavd ετοιμαζεται ερωτιαρικη ηχογραφηση :P με την les paul μου και τους απιστευτους καινουριους μαγνητες που της..φορεσα..τους τρομερους WCR pickups(goodwood στην θεση bridge και crossroad στην θεση neck! :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS1:να εισαι σιγουρος οτι θα τις ικανοποιησουμε και θα μας βοηθησει και ο Kotsadoros σε αυτες :wink: )

 

Μια συνουσία....μουσική....άσε τον kotsadoro...αυτός έχει φάει τόσο μέλι, που σε λίγο δεν θα έχουμε να μελώσουμε τα μελομακάρονα....έχω επίσης αρχίσει τον τελευταίο μήνα εντατικές πρόβες....παίζω μόνο πεντατονικές :lol:

καλα καταλαβα ετσι;;(για το ποιος εισαι.. :lol: )

Μην κάνεις αποκαλύψεις...καλά κατάλαβες...τώρα, κλείσε απ'αυτού...

If you can't do it with StingRay, maybe the problem isn't the bass..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS1:να εισαι σιγουρος οτι θα τις ικανοποιησουμε και θα μας βοηθησει και ο Kotsadoros σε αυτες :wink: )

 

Μια συνουσία....μουσική....άσε τον kotsadoro...αυτός έχει φάει τόσο μέλι' date=' που σε λίγο δεν θα έχουμε να μελώσουμε τα μελομακάρονα....[/quote']

 

:lol: :lol: οντως τον χανουμε τον κωστα μας..αλλα ας κραταω λογια γιατι και εγω σε μια τετοια κατασταση ειμαι περιπου :lol:

ομως οντως ο κωστας πολλαααα μελιααα... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου