Προς το περιεχόμενο

απογευματινη ηχογραφηση..


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλα θελω να πω οτι δεν ανεβαζω τα κλιπακια για να ακουσω οτι ειμαι καλος' date='κακος,μετριος κτλ..απλα ετσι για το χαβαλε...

[/quote']

 

επειδή είσαι πολύ καλός (καλύτερος απο μένα τουλάχιστον για να μην παρεξηγηθεί κάποιος άλλος) και επειδή η μουσική πρέπει να παίζεται για να ακούγεται συνέχισε να ανεβάζεις τα κλιπάκια σου.

 

Ωράιο Takis :wink:

Dual Soliloquy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

απλα θελω να πω οτι δεν ανεβαζω τα κλιπακια για να ακουσω οτι ειμαι καλος' date='κακος,μετριος κτλ..απλα ετσι για το χαβαλε...

[/quote']

 

επειδή είσαι πολύ καλός (καλύτερος απο μένα τουλάχιστον για να μην παρεξηγηθεί κάποιος άλλος) και επειδή η μουσική πρέπει να παίζεται για να ακούγεται συνέχισε να ανεβάζεις τα κλιπάκια σου.

 

Ωράιο Takis :wink:

 

σε ευχαριστω παρα πολυ telewiz1 :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ η κιθάρα σου μοιάζει με την δικιά μου....χεχε..

μπράβο αγόρι μου...αντε και με το Germino σου....εμένα με βλέπω με Ubershall η αν μου την βαρέσει με κανα cornford έτσι για να κάνω την διαφορά!!! :lol: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη καποιες φορες με αυτες τις ηχογραφησεις νιωθω λιγο αβολα οταν τις κανω Post απλα θελω να πω οτι δεν ανεβαζω τα κλιπακια για να ακουσω οτι ειμαι καλος' date='κακος,μετριος κτλ..απλα ετσι για το χαβαλε...

απλα μου περασε απο το μυαλο οτι καποιος μπορει να νομιζει οτι και καλα κατι..μαλακιες λεω ε;; :lol:

τελοσπαντων καλη ακροαση και οπως λεω παντα μην περιμενετε πολλα απο παιξιμο..ψιλοχυμε ειναι η ηχογραφηση 8)[/img']

 

.... :evil: γαμ...το άρχισαν να με φτάνουν !!!! πρέπει να κάνω συνεχώς εξάσκηση .... :!: TAKIS GOUSTARO !!! :wink: SPARKLE PLAY όπως έλεγε ο δάσκαλος μου στο America.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ η κιθάρα σου μοιάζει με την δικιά μου....χεχε..

μπράβο αγόρι μου...αντε και με το Germino σου....εμένα με βλέπω με Ubershall η αν μου την βαρέσει με κανα cornford έτσι για να κάνω την διαφορά!!! :lol: 8)

 

χαχα..ναι ναι μοιαζουν λιιιγο... :wink:

thanks :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... :evil: γαμ...το άρχισαν να με φτάνουν !!!! πρέπει να κάνω συνεχώς εξάσκηση .... :!: TAKIS GOUSTARO !!! :wink: SPARKLE PLAY όπως έλεγε ο δάσκαλος μου στο America.

 

ευχαριστω πολυ ρε φιλε :) :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου