Προς το περιεχόμενο

Είναι αξιόπιστη η www.dv247.com?


papeas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδια και απο μενα.

Σκέφτομαι να αγοράσω τον Fender blues junior και απο μια μικρη έρευνα που εχω κανει η www.dv247.com τον εχει αρκετα πιο φτηνα απ'όλους(ακόμα και απο τον thomann).

Την έχει δοκιμασει κανείς?Είναι αξιοπιστη?οι τιμες που αναγραφονται περιλαμβανουν φορους ή θα χρειαστει να πληρωσω περισσοτερα?

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιουμε το search πρωτα...

 

Ειναι πασιγνωστη.

Κοιτα απο κατω στα σχετικα θεματα.

 

Welcome :)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπολυτα αξιοπιστο μαγαζι φιλε!!

Εχω αγορασει 2 φορες απο εκει, μου τα χουν στειλει μεσω UPS και 15,50 ευρω μεταφορικα το καθενα, βεβαια δεν ηταν ολοκληρος ενισχυτης και εκει δεν ξερω ποσο θα πανε τα μεταφορικα, αλλα μην περιμενεις και πολλα!!Οι τιμες του σε διαφορα πραγματα σχετικα με της υπολοιπης Ευρωπης ειναι απιαστες..!!Ο,τι παραγγειλεις θα σου ρθει μεσα στη βδομαδα!!Συγκεκριμενα την πρωτη φορα που παρηγγειλα ηταν τεταρτη βραδυ, και παρασκευη μεσημερι μου χτυπησαν την πορτα (ακομα το θυμαμαι :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπολυτα αξιοπιστο μαγαζι φιλε!!

Εχω αγορασει 2 φορες απο εκει, μου τα χουν στειλει μεσω UPS και 15,50 ευρω μεταφορικα το καθενα, βεβαια δεν ηταν ολοκληρος ενισχυτης και εκει δεν ξερω ποσο θα πανε τα μεταφορικα, αλλα μην περιμενεις και πολλα!!

 

εδω και λιγο καιρο αλλαξε την εταιρια που κανει τις αποστελες το dv247 και για αγορες ανω των 299€ ΔΕΝ χρεωνει μεταφορικα, δηλαδη τα ιδια με το thomann.

 

6. How much does shipping cost?

We use DPD Courier Services

 

•Great Britain and Isle of Man (not Channel Isles): Charge is £5.88 (including VAT) and FREE for orders over £199

•France and Germany: Charge is 10 EUR (including VAT)* and FREE for orders over 199 EUR

•Republic of Ireland and Spain: Charge is 15 EUR (including VAT)* and FREE for orders over 299 EUR

•Greece: Charge is 18 EUR (including VAT)* and FREE for orders over 299 EUR•Finland and Italy: Charge is 18 EUR (including VAT)* and FREE for orders over 399 EUR

•Belgium, The Netherlands and Luxembourg: Charge is £13.70 (including VAT)*

•Austria, Czech Republic, Denmark, Poland, Portugal, Sweden: Charge is £15.65 (including VAT)*

•Bulgaria, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Romania, Slovakia, Slovenia: Charge is £19.56 (including VAT)*

•Channel Islands, Cyprus, Gibraltar, Malta, Switzerland: Charge is £29.31 (including VAT)*

•Greenland, Iceland & Norway: Charge is £69.00 (excluding VAT)*

* Please note that non-UK shipping costs may vary depending on location and the size and weight of the goods. You will be contacted should this situation arise. Our European shipping charges cover one consignment only. With this in mind we do not part ship to non-UK addresses.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το Digital Village εδρεύει Αγγλία, άρα δεν έχει τελωνεία και πολλές καθυστερήσεις. Οι τιμές που αναγράφονται είναι ΜΑΖΙ με VAT! αν έχεις ΦΠΑ εδώ στην Ελλάδα και έχει κανονίσει για διακοινοτικες συναλλαγές, τότε μπορεί να το γλυτώσεις, αλλά δε ξέρω περισσότερα για αυτό, αφού δεν έχω κάνει κάτι τέτοιο (σχετικά με το ΦΠΑ).

 

Τα μεταφορικά τα αναφέρει παραπάνω ο Creep.

 

Τέλος, σοβαρά, ένα search θα βρεις του κόσμου τα θρέντ για το ίδιο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως και στο DV247 δουλεύει Έλληνας, οπότε η επικοινωνία είναι ακόμη πιο εύκολη ;)

 

ξέρεις το όνομα του κ το τηλ επικοινωνίας του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου