Προς το περιεχόμενο

νεοι μαγνητες Malmsteen από Seymour Duncan


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πιστευω θα ειναι σχεδον ολοιδιοι με τους Dimarzio.Αυτο παντως δεν επρεπε να γινει κατα την γνωμη μου μετα απο τοσα χρονια να αλλαξεις μαγνητες και ειδικα ο malmsteen που με τον hs-3 και yjm εχει γραψει ιστορια.Να τι κανουν τα λεφτα.Τεσπα αν τους παρει κανεις ας κανει και κανα review.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...............φταινε οι μαγνητες........... ;D

Βασικά θα λεγα ότι, βρίσκεις έσοδα από αλλού, αλλά κι αυτό...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η ιδεα μου ή Fender YJM strat me Seymour Duncan μου ακουγετε καπως εως αρκετα λαθος?

 

γιατι μπορουσες να φανταστεις petrucci μετα απο ibanez σε music man και frank gambale σε yamaha? ειναι ομως πολλα τα λεφτα,ο καλυτερος ομως ητανε ο alex skolnick που μια επαιζε με seymour duncan tb-4 μια με paf αναλογα τα λεφτα .....αλλα παντα ειχε τον ηχο του οποτε μην ανησυχουμε την βρισκουν αυτοι την ακρη......εξαλλου αγαπημενη κιθαρα του satriani ειναι μια που φοραει seymour duncan pearly gates........αλλα δεν το φωναζουμε αυτο γιατι αλλος ειναι ο σπονσορας

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κινηση αυτη βολευει τη Seymour Duncan καθως οι Μονοι της μαγνητες και ιδιαιτερα οι Single coil-Hum canceling δεν ειναι ιδιαιτερα γνωστοι...Επιστρατευουν λοιπον το πιο χαρακτηριστικο ηχο σε αυτο το ειδος...Καλη μεταγραφη θα ελεγα...

Φιλτατε Ιγνατιε γνωστο πως η Seymour Duncan  παραγει μαγνητες και η Dimarzio πλαστικοσακουλες... :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου