Προς το περιεχόμενο

Πρακτική Ηχοληψίας σε στούντιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελειόνω ηχοληψία σε δημόσιο ΙΕΚ σε ένα μήνα και ψάχνω στούντιο στην θεσσαλονίκη για πρακτική απο μέσα φεβρουαρίου και μετά.

Θέλω να βοηθήσω στη δουλειά και να με βοηθήσουν να αυξήσω τις γνώσεις μου γύρω απο τον χώρο.

Δουλεύω αρκετα καλά cubase και την φιλοσοφία των περισσότερων σύγχρονων DAWs και ασχολούμαι πολύ με τον ήχο και τη μουσική γενικότερα, γράφω ηλεκτρονική μουσική τα τελευταία χρονία και κιθάρα.αλλά αυτά είναι δευτερεύουσες λεπτομέρειες πιστεύω  :)

 

Οποιος έχει στούντιο στη θεσσαλονίκη και θέλει να βοηθήσει/βοηθηθεί ας επικοινωνήσει με Π.Μ...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό υπάρχουν οι Αγγελίες   ;)

 

Είναι καλύτερος χώρος για να σε προσέξει κάποιος και θα μείνει και περισσότερες μέρες στο προσκήνιο. Μετέφερε όσα έχεις γράψει σε μια αγγελία για να σβήσει ενας μοντ αυτό το θρεντ  :)

 

υ.γ. πάντως νομίζω θα βρεις κάτι πιο γρήγορα αν πάρεις σβάρνα τα στούντιο της Θεσσαλονίκης μόνος σου να ρωτήσεις face-to-face  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου