Προς το περιεχόμενο

Vintage 80's Super Strats Teaser Thread ;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

80s ruleeee...

Ετοιμάζω και γω μια Super Strat από Warmoth με Floyd εννοείται (και με parts από το Floyd upgrades) και άλλα καλούδια που θα είναι πολύ «δυνατή»…

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 180
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μια ηχογράφηση (με πολύ μέτρια παραγωγή) που είχα κάνει με την «πρώην» μου μια Ibanez custom swirl που έχει ένας κύριος από εδώ μέσα πλέον  ;D …, έτσι για να μπούμε στο mood…

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=165733.msg290836#msg290836

 

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ηχογράφηση (με πολύ μέτρια παραγωγή) που είχα κάνει με την «πρώην» μου μια Ibanez custom swirl που έχει ένας κύριος από εδώ μέσα πλέον  ;D …, έτσι για να μπούμε στο mood…

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=165733.msg290836#msg290836

 

 

Νεαρέ κρύβε λόγια.....!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαμπη επειδη ξερω οτι εισαι Rich Fun σου δειχνω αλλη μια φωτο απο μια Custom HandMade Assasin by Bernie Rico Jr που φερνω σε κανα διμηνο.. :)

 

 

Τι να σε κάνω ρε φουστη που μένω Σαλονίκη, αλλιώς κάθε μέρα σπίτι σου για καφέ θα ήμουν. ;D

 

Απίστευτη η Assasin.  :P

 

Πάλι με πρόλαβες, ο λόγος που πουλάω τη Jackson είναι για τα μάτια μιας ASM custom shop.

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια kramerούλα USA που να παιζει γυρω στο 1000ρικο δεν υπαρχει και για μενα ρε παιδια.....? ? ? ? ? ?........ ::)

 

δεν βλεπω να μαζευω γρηγορα τα χρηματα για prs 513 , και θελω κατι σε full 80s...για να ξεγελασω το G.A.S. μου....

 

help.. ;D ;D 8) 8)

 

"μην ξαναπει κανεις οτι τα 80s πεθαναν!! "

παντα θα υπαρχουν σε οσους τα ζησαμε.... 8) 8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου