Προς το περιεχόμενο

symphony of voices


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

'Εχει κάποιος φίλος υπόψη πού μπορώ να βρώ την συλλογή symphony of voices της Spectrasonics . ???

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός της πατροπαράδοτης νόμιμης αγοράς φαντάζομαι... :wink:

 

Σε ποιά p2p networks έψαξες φίλε cos_dr;

 

Υ.Γ. BTW, εμείς έχουμε να τα πούμε καιρό και φταίς εσύ! Φτου σου! :evil:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, το μπάνισα κι εγώ , αν και είναι κακό να καταχραζόμαστε πνευματικά δικαιώματα, και ομολογώ οτι τώρα που θα προσπαθλησει μου το κατεβάσει ένας φίλος, θα έχω λίγες τύψεις, θα ντρέπομαι λίγο :twisted:

 

Φίλε alchemist, τα τηλέφωνα τα ξέρεις , κανόνισε για καφέ.

 

Φίλε esp1982 μπορούμε να επικοινωνήσουμε pm?? :lol:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε δεν σας πήραν γραμμή ακόμα... τι πράγματα είναι αυτά που λέτε θα σας κόψει ο Wow!...

 

 

:-)

 

Δεν πολυ λέει το Symphony of voices, Πολλά ΜΒ για το Τίποτα..

 

Αν γουστάρεις να βάλεις κάποιες φωνές (όχι απλά αααα και ουυυυυυ) ψάξε ή κανε κάποια samples (Μέσα απο ταινίες, τηλεόραση, ή οτιδήποτε φαντάζεσαι...

 

Επειδή ξέρω ότι έχεις μπεί στο Site της spectrasonics και έχεις εντυπωσιαστεί απο τα choirs που βλέπεις μην νομίζεις ότι μπορείς εύκολα να τα χρησιμοποιήσεις... σε κάποιο κομμάτι σου......

 

Αλήθεια ESP 1982 Εσυ τα χρησιμοποιείς... συχνά

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πώ, η αλήθεια είναι φίλε not_quilty οτι θα ήθελα samples τυπου ααα ουυ, δηλαδή tenor και soprano με ευρύ φάσμα δειγματοληψίας και κυρίως χωρίς να είναι επεξεργασμένα (έχω κάποιες γνώσεις διαμόρφωσης και μπορώ να τα φέρω με κατάλληλη χρήση εφε όπως τα θέλω). Οπότε θεωρητικά θα μου κάνει ή τουλάχιστον είναι κοντά σε αυτό που θέλω.

 

Είμαι φανατικός των soundtracks σε στυλ Hans Zimmer, (νομίζω οτι είμαι ο Hans Zimmer μερικές φορές αλλά συνέρχομα :? ι) και θέλω να πειραματιστώ σε αυτο το στύλ. Αν έχεις να μου προτείνεις τίποτα σε sample cds σε αυτό το στυλ θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα και δεν έχω πρόβλημα και να τα αγοράσω, αν θες κατεύθυνσεις για το ι που να βρώ.

 

Αν τα βρώ και αυτά πραγματικά θα έχω κλείσει απο ήχους :lol:

 

Ναι όντως μας βλέπω να βγαίνουμε στην αναφορά αν μας δούν οι αγρυπνοι λεβέντες :!: φρουροί του noiz. ( Εγώ το έχω πεί, λίγο γλύψιμο ποτέ δεν βλάπτει :roll: :roll: )

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θέλετε την απόλυτη χορωδία δείτε εδω http://www.soundsonline.com/sophtml/details.phtml?sku=EW-165

 

ακούστε demo να πάθετε. Και το πιο τρομερό είναι οτι με ενα κόλπο σαν επεξεργαστή κειμένου γράφεις τα λόγια που θα τραγουδήσουν οι φωνές σου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι φανατικός των soundtracks σε στυλ Hans Zimmer
Χεχε, ο Not_Guilty περιμένει να πω άλλα τώρα, αλλά εγώ το μόνο που θα πω (προς τον cos_dr) είναι ότι ο Zimmer πορώνεται με Mozart, οπότε μήπως έχει έρθει η ώρα να αλλάξει αυτή η υπογραφή :) :) :) ???

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου