Προς το περιεχόμενο

DRUMS και πονοι στην μεση


mr_davidoff

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Προσωπικα πιστευω οτι περισσοτερο αξιζει να τα σκασεις για ενα καλο drum-throne παρα για ενα καλο πιατο και το καταλαβα δηστυχως αφου ειχα φουλαρει απο πιατα και δεν ειχα drum-throne. To καλο καθισμα ειναι επένδυση για τη υγεια της μέσης μας μην λυπαστε λεφτα για ενα καλο θρονο. Εγω πχ ηθελα να δωσω τα πεταλια μου και να τσονταρω για να παρω τα demon drives αλλα ΟΧΙ!!! η επομενη μου αγορα θα ειναι ενα καλο drum-throne

φιλε μαζεψα γνωμες απο διαφορα ντραμοσαιτ και τελικα κατεληξα οτι επρεπε να παρω καινουργιο σκαμπο. το δικο μου ηταν απο ενα αρχικο σετ που ειχα παρει τελειως φτηνιαρικο και δεν την παλευε καθολου.βεβαια τοσο καιρο ελεγα ελα μωρε σιγα μην φταιει το σκαμπο. τελικα πηγα και πηρα ενα τα σκασα κανονικα (200 ευρα) αλλα ειμαι καταχαρουμενος! εχω δωσει τοσα λεφτα για τα ντραμς αλλα το σκαμπο ισως να ηταν η καλυτερη μου αγορα. οι πονοι στην μεση εξαφανιστηκαν και πλεον μπορω να παιζω με τις ωρες . :) παιδια αν θελετε να ακουσετε την γνωμη καποιου που ειχε ενοχλησεις στην μεση δωστε λεφτα για καλο σκαμπο  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πηρα τη φερστ τσερ απο ταμα μαζι με την πλατη. ειχα παει και δοκιμασα παρα πολλα . το χειροτερο με διαφορα ειναι αυτο το καινουργιο της πεαρλ για μενα. πολυ αβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 ευρα μαζι με πλάτη? ποιο πηρες το κοντο (HT630CS) ή το ψηλο (HT630C). στον τριμη πήγες?

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θυμαμαι πως λεγεται. πηρα αυτο που ειναι σε στυλ "σελας" υπηρχε κα ενα αλλο στρογγυλο αλλα δεν βολευε τοσο. ναι μαζι με την πλατη και ναι απο τριμη. ψησου να περασεις και εσυ καμια βολτανα δεις πιστευω ειναι καλυτερα της ταμα απο της περλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανες το καλυτερο δωρο που θα μπορουσες να κανεις στον εαυτο σου! :)

Σωθηκες!

 

+1 το 1st chair της Tama ειναι απιστευτο, αισθανεσεαι σα να καθεσαι στα συννεφακια  ;D

 

μονο ''μειονεκτημα'' οτι ειναι πολυ βαρυ και στιβαρο και μου φευγει η μεση κουβαλωντας το στα live ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δικιο εχετε! ειναι απιστευτο! σημερα καθησα 3 ωριτσες και δεν καταλαβα χριστο! οντως η βλακεια ειναι οτι ειναι πολυ βαρυ και δυσκολο στη μεταφορα. επισης επειδη το αγαπω πολυ (:P)δεν θελω να το κακομεταχειριζομαι και ξενερωνω οταν το βαζω ετσι στο πορτμπαγκαζ . εσεις ετσι το βαζετε η εχετε παρει καμια θηκη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανησυχεις ειναι πολυ γερα...το παλιο μου γυρισε ολη την ελλαδα 5-6 φορες και περα απο καποια μικροσκισιματα στο δερμα δεν εχει παθει τιποτα...παντως ειναι καλο να το λυνεις πριν το βαλεις στο αμαξι,να ειναι ξεχωριστα η σελα και τα ποδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου