Προς το περιεχόμενο

Οταν εισαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ star...


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλα φερεσαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολυ απλα & σωστα

 

http://www.youtube.com/watch?v=4SU9RXt96m8&feature=player_embedded#at=74

 

καθε φορα που παω να ξεχασω ποσο αγαπω & σεβομαι αυτον τον ανθρωπο,συμβαινει κατι και μου το υπενθυμιζει... ;D

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα τα χεις καλα με τον εαυτο σου...τα χεις με ολους καλα και δε γερνας ποτε...

γεια σου ρε bruce αθανατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος το καλοκαιρι ειχε παει με τον Tom Hanks (ειναι κολλητοι) στη Κεφαλλονια και ο γαμπρος μου (Κεφαλλονητης γαρ) μου ειπε οτι τους πετυχε σε ενα...mini market σε ενα χωριο να πινουν...Coca Cola & να κουβεντιαζουν χαλαρα με τους περαστικους !Ουτε σωματοφυλακες ειχαν μαζι τους (βεβαια αν δεις απο κοντα τον Bruce ετσι πρησμενος απο τα βαρη που ειναι δεν νομιζω να χρειαζεται και σωματοφυλακα... ;D) ουτε παπαρατσι,ουτε τιποτα..

Απιστευτοι τυποι.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σπρους Μπρινγκστιν ειναι σπουδαιος...και ιδιαιτέρως παρεξηγημένος, οι κουλτουριάρηδες της ημεδαπης δεν μπορουν να ακουσουν καν γι αυτον ειναι πολυ...Αμερικάνος ρε παιδι μου...Αλλά το 1/1000000 του μεγαλείου του Thunder Road να είχε γράψει ενας ψαγμένος, εναλλακτικός, πολυ κουμμουνιστης songer-singwriter, είμαι σίγουρος οτι θα κατουρουσε τα βρακια του απο ευτυχια.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σπρους Μπρινγκστιν ειναι σπουδαιος...και ιδιαιτέρως παρεξηγημένος, οι κουλτουριάρηδες της ημεδαπης δεν μπορουν να ακουσουν καν γι αυτον ειναι πολυ...Αμερικάνος ρε παιδι μου...Αλλά το 1/1000000 του μεγαλείου του Thunder Road να είχε γράψει ενας ψαγμένος, εναλλακτικός, πολυ κουμμουνιστης songer-singwriter, είμαι σίγουρος οτι θα κατουρουσε τα βρακια του απο ευτυχια.

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό... Εγώ έχω την ιδεολογία που έχω αλλά παρ'όλα αυτά αγαπάω Αμερική... Τώρα αν κάποιος είναι δήθεν στη ζωή του είναι και στη μουσική του... Έχει βγει και ένα τραγουδάκι τώρα εδώ στο Ελλάντα που το περιγράφει καλά το θέμα: "Ακούς τα ψαγμένα το παίζεις μποέμ μα απέξω δεν ξέρεις κανένα ρεφρέν"...

 

Πάντως ντροπή του του Bruce... ΑΝΤΙ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ???ΤΣΤΣΤΣΤΣΤΣΤΣ....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Αλλά το 1/1000000 του μεγαλείου του Thunder Road να είχε γράψει ενας ψαγμένος, εναλλακτικός, πολυ κουμμουνιστης songer-singwriter, είμαι σίγουρος οτι θα κατουρουσε τα βρακια του απο ευτυχια.

 

+100000

 

εδω ρε οι εγχωριοι ...φωστηρες... :Pτον ειχαν κατηγορησει οταν ειχε βγαλει το BORN IN THE USA οτι...εκανε προπαγανδα υπερ των ΗΠΑ! ;D (ουτε τους στιχους δεν καθησαν να διαβασουν οι ηλιθιοι...)

 

Αλλα μη τα λες αυτα γιατι δεν σε σωζει ουτε το Magnum του θεου Hunter Thomson που εχεις στο αβαταρ σου !! ;D ;D (μη ξεχνας σε ποια χωρα ζεις ...)

 

(καλα μιλαμε πλεω σε πελαγη ευτυχιας που καποιος συμφορουμιτης μου αγαπαει Hunter!! ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(καλα μιλαμε πλεω σε πελαγη ευτυχιας που καποιος συμφορουμιτης μου αγαπαει Hunter!! ;D)

 

GCCL_Gonzo.jpg

 

Πάντως, όπως και να το κάνουμε, ο αμερικάνικος πολιτισμος μπορει μαζικα να εχει προωθησει την αποβλακωση, αλλα εχει δωσει και απο τα ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΑ δειγματα σκληροπυρηνικης ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (μιλαω για ουσιαστικά πραγματα, οχι για new-age hippy shit). Όπως ο Hunter S.

Όπως ο Thomas Pynchon. Και πολλοί άλλοι δηλαδή, οχι μονο συγγραφεις, απλά αυτους τους δυο ξεκοκκαλιζω παλι αυτη την περιοδο.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου