Προς το περιεχόμενο

Νirvana - Polly


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρα ειναι......αν κ λιγο σε καποια φαση στην αρχη με χαλασαν τα back vocals!

 

Ειναι κομπλε ομως....σουπερ!!

 

 

 

Υ.Γ μετά την ηχογραφηση φανταζομαι εσπασες την κιθαρα κ κλπ εε??? :P

O TAΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΝΕΖΗΣ 2008.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τώρα που το ξανάκουσα μερικές ..χιλιάδες φορές :P μου φαλτσάρουν και μένα λίγο παραπάνω από το όριο. Αnyway, έχω την εντύπωση ότι θα πουλήσω πολλά εκατομμύρια άλμπουμ μ'αυτή τη δουλειά!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εχμ, η κιθάρα αποφάσισα να μείνει γιατί ακόμη είμαι άσημος και ..άφραγκος.. ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν διαφωνώ ότι η χρονική στιγμή έχει να κάνει με την επιτυχία μια μπάντας, δεν αποτελεί μικρό παράγοντα όπως δεν αποτελεί μικρό παράγοντα το τί έρχεται πρώτο. Μάλλον είναι το βασικότερο κριτήριο (σε σημείο που πιστεύω ο κόσμος ότι το θεωρεί αυτονόητο) και καθορίζει κάθε μπάντα μέχρι Beatles ή Pink Floyd (αυτά μου ήρθαν πρώτα). Το ίδιο ισχύει και για το θέμα της ανταπόκρισης από ένα μεγάλο μέρος μιας κοινωνίας, (όχι πως αποτελεί μονόδρομος για το τι είναι καλό και τι όχι).

  Η σύγκριση με τον συγκεκριμένο δίσκο που αναφέρεις φίλε Kenny δε θα ήταν άτοπη εάν τον σύγκρινες για παράδειγμα με το “Hybrid Theory” από Linkin Park όπου εκεί χωράει υποκειμενική τοποθέτηση. Δεν αναφερόμαστε σε μία παραγωγή μόνο για το πόσο καλογυαλισμένη είναι γιατί όσο περνάει ο καιρός θα έπρεπε να γεμίζουμε αριστουργήματα.

 

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου