Προς το περιεχόμενο

Νεο Funk Jam


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Super playin' , είναι πραγματικά αξιοθαύμαστη η ευκολία με την οποία παίζεις.

 

Πολύ γρήγορα μπορούν και παίζουν αρκετοί, το δικό σου όμως παίξιμο έχει ποικιλία (και ρυθμική και μελωδική) and it makes sense... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αψογο..τι να πω..αυτη η λεξη μου ρχεται τωρα μετα απο 4 ακροασεις του βιντεο που ανεβασες.

Να σε ρωτησω και κατι επι την ευκαιρια..και σενα και ολους οσοι παιζουν με backing track..αν εχετε σε μορφη mp3..μπορειτε να μου στειλετε και μερικα σε μενα..ή να μου πειτε την οποια πηγη διανομης.

:D ;) :) ;D 8) :o

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να λέμε τώρα.. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Κοτσαδόρε μου τι είναι αυτά που κάνεις αγόρι μου??? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Λοιπόν για να προσπαθήσω να σοβαρευτώ λίγο.(χλωμό!)

 

Εγώ δεν έχω ξαναδεί κιθαρίστα Έλληνα ή ξένο (κι όμως!) να παίζει με τόσο καλή τεχνική και να σε αφήνει άναυδο πιο πολύ για το γεγονός ότι μέσα από το απίστευτό παίξιμό του δεν φαίνεται ίχνος αυταρέσκειας ή εντυπωσιασμού παρά μόνο αγνή έμπνευση και προσπάθεια έκφρασης.

 

Δεν μιλάω σε πρώτο πρόσωπο γιατί απλά με έχεις αφήσει άναυδο κοτσαδόρε μου.

 

Μπράβο, μπράβο, μπράβο και πάλι ...μπράβο.

 

Η μόνη παρατήρηση που έχω να σου κάνω είναι να βρεις μουσικούς με παρόμοια άποψη και αίσθητική για την μουσική και να ανεβάσετε το επίπεδο της ελληνικής μουσικής.

 

Υποκλίνομαι!

 

 

Πότε και που έχεις live???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super playin' , είναι πραγματικά αξιοθαύμαστη η ευκολία με την οποία παίζεις.

 

Πολύ γρήγορα μπορούν και παίζουν αρκετοί, το δικό σου όμως παίξιμο έχει ποικιλία (και ρυθμική και μελωδική) and it makes sense... ;)

σε ευχαριστω "μακρινη σκια" , you make sense too φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αψογο..τι να πω..αυτη η λεξη μου ρχεται τωρα μετα απο 4 ακροασεις του βιντεο που ανεβασες.

Να σε ρωτησω και κατι επι την ευκαιρια..και σενα και ολους οσοι παιζουν με backing track..αν εχετε σε μορφη mp3..μπορειτε να μου στειλετε και μερικα σε μενα..ή να μου πειτε την οποια πηγη διανομης.

:D ;) :) ;D 8) :o

 

να σαι καλα. Τα backing tracks  τα μαζευω χρονια απο διαφορες πηγες . Φιλουσ ιντερντε περιοδικα κλπ. Αν θες το συγκεκριμενο στειλε μου το mail σου να στο στειλω  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να λέμε τώρα.. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Κοτσαδόρε μου τι είναι αυτά που κάνεις αγόρι μου??? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Λοιπόν για να προσπαθήσω να σοβαρευτώ λίγο.(χλωμό!)

 

Εγώ δεν έχω ξαναδεί κιθαρίστα Έλληνα ή ξένο (κι όμως!) να παίζει με τόσο καλή τεχνική και να σε αφήνει άναυδο πιο πολύ για το γεγονός ότι μέσα από το απίστευτό παίξιμό του δεν φαίνεται ίχνος αυταρέσκειας ή εντυπωσιασμού παρά μόνο αγνή έμπνευση και προσπάθεια έκφρασης.

 

Δεν μιλάω σε πρώτο πρόσωπο γιατί απλά με έχεις αφήσει άναυδο κοτσαδόρε μου.

 

Μπράβο, μπράβο, μπράβο και πάλι ...μπράβο.

 

Η μόνη παρατήρηση που έχω να σου κάνω είναι να βρεις μουσικούς με παρόμοια άποψη και αίσθητική για την μουσική και να ανεβάσετε το επίπεδο της ελληνικής μουσικής.

 

Υποκλίνομαι!

 

 

Πότε και που έχεις live???

τι να πω , σε ευχαριστω !!! Χαιρομαι που αντιλαμβανομαστε τη μουσικη και την κιθαρα γενικοτερα  με τον ιδιο τροπο .

Γia live πρεπει να ανεβεις λονδινο . Ειμαι σε 2 μπαντες αυτη τη στιγμη και τελοιωνω και ενα προσωπικο δισκο . Keep in touch and spread the word .

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μωρέ εδώ δίπλα είσαι! ;D ;D

 

Στείλε μου αν θες myspace ή sites δικά σου για να ..keep in touch! :) :)

 

Eυχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματι καταπληκτικος...συγχαρητηρια ειναι και το ειδος της μουσικης που μαρεσει κιολας...ακουστε κι αυτο :www.myspace.com/thanosraikos+thanosraikos+on+my+space&cd

ειναι φανερο οτι το επιπεδο των ελληνων μουσικων εχει ανεβει πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου