Προς το περιεχόμενο

Musicman Stingray Απο Αμερικη...


takis0607

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα....Σκεφτηκα μηπως παραγγειλω απο Αμερικη αυτο το εργαλειο (http://www.thomann.de/gr/music_man_stingray_4_2bd_mn_bk.htm)

μιας και ξερω οτι οπως και να εχει θα μου βγει φθηνοτερα..

 

Μπορει να μου προτεινει κανεις τιποτα σοβαρα μαγαζια απο αμερικη γιατι απο εκει δεν εχω ψαξει καθολου?????

Eimai pio etoimos kai ap'to Bob Sfougaraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα....Σκεφτηκα μηπως παραγγειλω απο Αμερικη αυτο το εργαλειο (http://www.thomann.de/gr/music_man_stingray_4_2bd_mn_bk.htm)

μιας και ξερω οτι οπως και να εχει θα μου βγει φθηνοτερα..

 

Μπορει να μου προτεινει κανεις τιποτα σοβαρα μαγαζια απο αμερικη γιατι απο εκει δεν εχω ψαξει καθολου?????

 

Πρώτα ψάξε στο φόρουμ, γιατί υπάρχει ένα θέμα που εξηγεί πως ΔΕΝ μπορείς να αγοράσεις καινούργιο EBMM από μαγαζί στην Αμερική. Εν συντομία, αν σου πουλήσει κάποιος και στο στείλει, ο Sterling θα του κόψει τον κώλο.  8)

 

Κανείς δεν σε εμποδίζει βέβαια να αγοράσεις μεταχειρισμένο ή "δήθεν" μεταχειρισμένο από το ebay, ή από μαγαζί στον Καναδά. Δες επίσης και από Αγγλία, που έχει τις χαμηλότερες τιμές στα ΕΒΜΜ από οπουδήποτε στην Ευρώπη.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες επίσης και από Αγγλία, που έχει τις χαμηλότερες τιμές στα ΕΒΜΜ από οπουδήποτε στην Ευρώπη.

Kαι γλυτώνεις και τα ακριβά μεταφορικά και τα τελωνεία.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου