Προς το περιεχόμενο

αγορα απο Music Store?


yannis37

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανενα προβλημα ποτέ ουτε μ αυτους. Μια χαρα εξυπηρετηση και συννενοηση με Ελληνα και εκει. Και δεν προπληρωνεις κιολας γιατι στελνουν αντικαταβολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που εχω παρει αρκετα πραγματα μεγαλης αξιας (κιθαρες, ενισχυτες κτλπ.) δεν ειχα το παραμικρο προβλημα με τις συσκευασιες.Ειναι σε διπλες κουτες με ολα τα απαραιτητα για αποροφηση κραδασμων και προστασια απο ολες τις κακουχιες.Οπως δεν ειχα και ποτε παραπονο απο τον Σπυρο Μαυριδη που ειναι για τις πωλησεις προς Ελλαδα.Επικοινωνω μονο με email και εχω αμεση απαντηση σχεδον παντα και πληρωνω παντα με αντικαταβολη γιατι δεν εχω καρτες εστω κι αν σε καποια ειδη μπορει να ειναι λιγο πιο ακριβο απο thomann.Δεν μου εχει ερθει ποτε κατι προβληματικο.

Αυτα απο την δικη μου εμπειρια απο το συγκεκριμενο καταστημα.

Προχωρα αφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και απο ποικιλία έχω την αίσθηση ότι μειωνεκτεί του Θωμά θα πω (εχοντας παραγγείλει λίγες φορές αλλά και απ'τα δύο) ότι στο ΜΟΥΣΙΚ ΣΤΟΡΕ μου ήρθαν ΑΚΡΙΒΩΣ τις ημερομινίες και όλα μα όλα καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τι γνώμη έχετε για το musicstore.de ?

 

βλέπω τιμές πιο χαμηλές από τον thomann

 

Άψογο κατάστημα με πολύ καλη εξυπηρέτηση απο τα παιδια!  ;)  Στο συστήνω ανεπιφύλακτα!!  ;D  ;D Ορμα!  ;D  ;D  ;D Ο θωμάς το κακό είναι οτι δεν εχει αντικαταβολή που είναι μεγάλο "μείων" κατα την γνώμη μου λόγω του ότι πολλά άτομα δεν ασχολούνται με κάρτες, κατα τα άλλα όμως και τα 2 καταστήματα είναι μια χαρα!  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι. Και άμα του στείλεις απευθείας email του κ. Μαυρίδη σου κάνει και έκπτωση σε κάποια πράγματα αναλόγως της αξίας τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

musicstore ψωνιζω φιλε και εγω  :) εχει ελληνα εκει πολυ προθυμο να βοηθησει στειλε στο ιμαιλ του για πιο γρηγορο ρισπονσ, στελνουν αντικαταβολη με ups και ξερεις την ακριβης ημερομηνια πολυ καλο tracking system

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου