Προς το περιεχόμενο

fender classic player telecaster deluxe with tremolo


yannger

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μενα απο αυτη τη σειρα με ενδιαφερει η stratocaster classic player 60's και απο οσο ειχα ρωτησει σε εναν μουσικο οικο ειναι καλη σειρα (για μενα οι καλυτερες Μεξικο)!Τωρα γουστα ειναι αυτα...Ακομα εχουν καποιες μικρες διαφορες απο τις αλλες fender!Π.χ στην επιλογη του μαγνητη του neck παιζει μαζι με αυτον και ο μαγνητης της γεφυρας της κιθαρας (μιλαω για την στρατοκαστερ)...δεν θυμαμαι τι αλλα μου ειχε πει ο τυπας αλλα θυμαμαι οτι μου την προτεινε για μια αρκετα καλη μεξικο.  

Ριξε και μια ματια στο www.fender.com

 

 

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά καλώς ήλθες στο ΝΟΙΖ.

Κατά δεύτερον, αν σου είναι εύκολο να γράφεις Ελληνικά και όχι Greeklish για να καταλαβαίνουμε όλοι.

 

Στο θέμα σου, η σειρα Classic series είναι μία αξιόλογη σειρά απο όργανα που χαρακτηρίζονται απο το πολύ καλό Value For Money και την πολύ καλή κατασκευή και ήχο, για τα μεξικάνικα στάνταρ.

 

Επίσης μπορείς να διαβάσεις στο τέλος της σελίδας, παλαιότερα θρεντ για το ίδιο θέμα.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την αποκριση,

αναφερεσαι στην classic series η στην classic player σειρά της fender? η κιθάρα που με ενδιαφερει κατασκευάζεται από την  classic player.

αν σου ειναι ευκολο στειλε μου ενα λινκ με τα σχετικά θεματα που εχουν ηδη γραφτει γιατι δεν τα βρισκω στο noiz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν τα βρισκω στο noiz

 

ειναι ακριβως απο κατω...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου