Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για Dave Mustaine 'United Abominations'


rhcpgiannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως θα πρότεινα αυτή http://www.guitarampkeyboard.com/en/85661.Έχει rockfield μαγνήτες που θερίζουν και η τιμή δεν είναι πολύ πιο πάνω από οτι δίνειςσ ευρώ γύρω στα 400 θα βγαίνει http://www.bcrich.com/v_jr_standard.asp

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πιστευω οτι εισαι σε καταλληλη φαση να πάρεις ενα καλο εργαλειο...αν φυσικά παιζεις καλα (εσυ το ξερεις αυτο) ή γενικά εισαι ευχαριστημενος απο την αποδοση και εξελιξη σου στο οργανο

 

μη πας ρε φιλε για κιθαρα των 300 ευρω μαλακια ειναι...

 

εγω τι να πω σα ντραμμερ...600 το διπεταλο, 200-250 το καθε crash (4), 300 το hi-hat, 250 το ride, 200 το china, 150 η καθε βαση (3), 150 η βαση του ταμπουρου, 350 το ταμπουρο...μμμμμμμ θες κιαλλα? 10 ευρω το καθε ζευγαρι μπακετες (καθε 20-30 ωρες στο περιπου και να μη σπασουνε πανε για αλλαγη γιατι γινονται σαν αγγουρια)

 

και ουτε επαγγελματιας ειμαι ουτε σουπερ ντραμμερ αλλα παιζω αξιοπρεπως και εχω αυτα που θελω για να ευχαριστηθω λίγο παραπανω...αααα και 15 ενα splash stagg, 2000 ηλεκτρονικα τυμπανα...ακουστικα τυμπανα δεν εχω...και θελω 10000 να μονωσω το υπογειο και αλλα 2000 για drumkit...

 

μαθηματικά ξέρεις..? για υπολογισε...βέβαια δε τα πηρα ολα αυτα ''με τα λεφτα του μπαμπα'' ουτε απο τη μια μερα στην αλλη

 

 

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη σ'αρέσουν και οι peppers όμως να φανταστώ;

Ναι πολυ θα ελεγα αλλα τωρα χωρις τον frusciante εχω σταματισει να ακουω και τοσο...

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

for the record...

 

ο ενας κιθαριστας μας πηρε μια ibanez, όταν πηγε να διαλεξει δοκιμασε το μοντελο που πηρε και το πιο ακριβο που ειχε σχεδον διπλη τιμη.

 

η διαφορα ηταν στα ξυλα...ελα μου ομως που η πιο φτηνη του αρεσε περισσοτερο σαν αισθηση...οποτε πήρε τη ''φτηνη'' γυρω στα 600 μετρητα όμως και με το καιρο αλλαξε μαγνητες που του κοστισανε κανα 500αρι...πήρε μετα και ενα pod x3 live και ειναι μια χαρουλα...

 

μπορεις να παρεις και μια των 300 ευρω και αν ξερεις να την κανεις μπομπα...του κιθαριστα μας ''πιανουν τα χερια του'' και τη μόνταρε μονος του...ουτε μαστορες ουτε τιποτα και ειναι υπερευχαριστημένος

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ακριβη ειχε καλυτερα ξυλα...

λεπτομερειες δε θυμαμαι να σου πω γιατι δεν ειμαι κιθαρομπόυ αλλα αν σε ενδιαφερει πολυ ευχαριστως να ρωτησω και λεπτομερειες, μοντελα κτλ

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το πιο ακριβο που ειχε σχεδον διπλη τιμη.

...οποτε πήρε τη ''φτηνη'' γυρω στα 600 μετρητα...

Εάν η φτηνή έκανε 600 και η ακριβή τα διπλά, και οφείλεται στο ξύλο...τότε πρέπει να ήταν φτιαγμένη από τίμιο ξύλο...οπότε πάσο...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ακριβη ειχε μαογκανυ καλο για μεταλ λεμε !

Αυτό το έχω εμπεδώσει εδώ μέσα...λέμε!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου