Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για Dave Mustaine 'United Abominations'


rhcpgiannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άντε δοκλιμασε την πάνω σε έναν σοβαρό ενισχυτή. Μετά δοκίμασε και μια πιο ακριβή (που να μπορείς να την αγοράσεις κάποια στιγμή). Αν βρεις τρελές διαφορές τότε μάζευε λεφτά αλλιώς χτύπα τη φτηνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να ειμαι σιγουρος αλλα αν κρινω απο το σχημα χρωμα και καπακι της κιθαρας πρεπει να εχει την RG350DX και αλλαξε ολους τους μαγνητες με DiMarzio

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πολυ θα ελεγα αλλα τωρα χωρις τον frusciante εχω σταματισει να ακουω και τοσο...

 

Το ρωτάω γιατι πιστεύω οτι δεν είσαι για V ίσως για τη φάση και μονο για αυτό.Φαντάζομαι θα έχεις και άλλα παρόμοια ακούσματα σαν peppers συν τις megadethιες σου.Προσωπικά σε αυτα που θα σου πω δεν κολλάω τόσο στην τιμή(είσαι μικρος να φανταστω..) μιας και που είναι σχεδον βέβαιο οτι αν συνεχισεις θα πάρεις και κάποια άλλη στο μέλλον και στην τελική όλοι απο κάπου ξεκινάμε.Είμαι της άποψης οτι μια κιθάρα SSH(μονος-μονος-διπλός)  θα σε καλυψει για την ώρα για πολλά που ακους(υπάρχουν μοντέλα σε διάφορες εταιρίες).και πάρε την εννοειται σε κανονικο σχημα να μπορεις να παίζεις και καθιστος σαν άνθρωπος.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου